Powered by Smartsupp
search
Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

Naši partneři


SATPO, a.s.

Developer, investor a poskytovatel služeb v oblasti rezidenčních nemovitostí od roku 1994.

www.satpo.cz

 

Skupina SATPO působí na českém realitním trhu od roku 1994. Převážně v Praze se specializuje pod značkou SATPO na prémiové developerské rezidenční projekty, zajišťuje prodej bytových i nebytových jednotek a nabízí pronájem komerčních prostor. Profesionální obchodní tým je zkušeným rádcem při výběru nového bydlení, nabízí veškeré služby spojené s pořízením, financováním a zprostředkováním nemovitostí, možnost klientských změn a interiér na klíč včetně doplňkových služeb v příjemném prostředí prodejního centra v Praze. Skupina pod značkou City Home dlouhodobě investuje do oblasti existujících rezidenčních nemovitostí a vytváří atraktivní příležitosti pro investory. Specializuje se na ideální podíly a celé činžovní domy, kupuje pozemky pro budoucí development. Prostřednictvím členství v Asociaci developerů a v Asociaci pro rozvoj trhu nemovitostí aktivně podporuje rozvoj realitního trhu. Více informací na www.satpo.cz a www.city-home.cz.

Všem členům SATPO v Klubu Living www.klub-living.cz poskytujeme 10% slevu jako benefit.

 

 LUXENT, s.r.o.

Realitní kancelář 

www.luxent.cz
 


 

Říká se, že firma je jen tak dobrá, jak dobří jsou její lidé. Po více jak dekádě v oboru můžeme potvrdit, že na trhu realit platí tento moudrý výrok dvojnásob. Právě proto pracují v Luxentu pouze lidé s vášní pro obor.

Na českém trhu působíme od roku 2008 a stali jsme se jedním z významných aktérů na trhu s exkluzivními nemovitostmi. Nabízíme komplexní spektrum služeb od zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitosti přes právní, investiční, finanční a projektové poradenství až po marketingové a analytické služby.

Naše portfolio zahrnuje rezidenční, historické i komerční objekty. Za dobu své existence naše realitní kancelář zprostředkovala prodej a pronájem více než 5 000 nemovitostí.

Součástí činnosti realitní kanceláře Luxent – Exclusive Properties je také úzká spolupráce s developery.

Mezi aktuálně nabízené developerské projekty patří například luxusní komplex MOLO Lipno Resort či krkonošské apartmány Harrachov Peaks, Apartmány Albeřice a Hotel Emerich, luxusní vilová čtvrť Březový háj v Předboji severně od Prahy, komorní projekt Rezidence Pod Rybníčkem v pražském Suchdole nebo rezidence Garden Lofts v industriálním stylu v lokalitě Prahy 5. V našem portfoliu najdete rovněž pozemky pro dva komorní projekty hyperluxusních vil v Praze 6 a 8.

Věnujeme se také prodeji rekreačních zahraničních nemovitostí, například ve Vídni, Dubaji a Španělsku či projektu Marina Liptov na Slovensku.

Všem klientům firmy LUXENT poskytujeme 10% slevu na nákukp.

 

 ART CRYSTAL Tomeš, s.r.o.

Originální české křišťálové lustry

www.artcrystal.cz
 


 

Už více než 30 let přinášíme třpyt českého křišťálu a radost s každým rozsvícením do interiérů našich zákazníků po celém světě. Je pěkné vědět, že pokračujeme ve staleté sklářské tradici našich předků.

Naše firma se specializuje na komplexní služby v oblasti interiérového osvětlení:

 zakázková výroba tradičních křišťálových lustrů i moderních svítidel

 maloobchod i velkoobchod s českými křišťálovými svítidly přes e-shop (od roku 1998)

 vzorková prodejna s největším výběrem českých křišťálových lustrů a svítidel v Evropě

 poradenství v oblasti interiérového osvětlení v 6 jazycích

 instalace a montáže svítidel v interiérech našich zákazníků

Jsme specialisté na křišťálové lustry a svítidla.
Za desetiletí naší činnosti jsme řešili nejrůznější přání a představy stovek zákazníků. Využijte naše zkušenosti a poradenské služby i pro sebe. Vyslechneme vaše představy a určitě najdeme ideální řešení i pro vás.

Chcete dodat punc jedinečnosti vašemu domu, originální prodejně nebo stylovému hotelu?
Společně proměníme vaše prostory v jedinečné místo, kam se budou lidé rádi vracet. Jsme připraveni vám v tom pomoci. Od návrhu osvětlení přes výrobu až po odbornou instalaci.

Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči o kráse a kvalitě našich lustrů.
Budeme se těšit na vaši návštěvu v budově Jablonex v ul. Palackého 41 v Jablonci nad Nisou, kde je umístěna velká vzorkovna českých křišťálových lustrů.


Všem klientům firmy ART CRYSTAL poskytujeme věrnostní slevu.
 


 

Ondřej Kučera

Osobní realitní makléř

www.ondrejkucera.com

Dveře do světa realit jsem otevřel před 13 lety. Velice důležitá je pro mě důvěra, empatie a spokojenost klienta. Pro nás realitní makléře je obchod s nemovitostmi denní chléb, ale pro klienty většinou velká životní událost a já jsem opravdu šťastný, když klientům mohu v této etapě pomáhat. Při samotné práci využívám nejmodernějších trendů a způsobů prezentace, ale především mi záleží na individuálním přístupu ke každému klientovi. Pokud Vám mohu být nápomocen, neváhejte se na mě obrátit.

Ondřej Kučera
Váš osobní realitní makléř

Pro klienty Ondřeje Kučery poskytujeme věrnostní slevy.

 


 

RE/MAX

Realitní kancelář

www.remax-czech.cz

Stručná historie firmy
RE/MAX, to není jen nejúspěšnější síť realitních kanceláří po celém světě, ale také váš partner při hledání nového domova. Za našimi znalostmi stojí více než 45 let praxe a také výjimečný člověk, Dave Liniger, který se v roce 1973 rozhodl změnit realitní byznys. To, co začalo jako odvážný plán na změnu rozdělení vydělaných provizí z prodeje mezi makléře a majitele realitních kanceláří, se stalo převratnou novinkou, která způsobila skutečnou revoluci a změnila jednou provždy pohled na realitní byznys. Dave i jeho žena Gail prosadili spravedlivější dělení provizí a umožnili tak uspět jak makléřům, tak majitelům. Svou koncepci nazvali RE/MAX, akronym pro „real estate maximums“, a jejich sázka na inovativní přístup se vyplatila. V současné době má síť RE/MAX více než 140 000 makléřů po celém světě.
 

Naše priority:

 Dbáme na to, aby každý profitoval: zákazníci, makléři, majitelé i akcionáři – to je jediná cesta k trvalému a úspěšnému růstu.

 Víme, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel.

 Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem.

 Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků.

 Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy.

 Zaměřujeme se na jednoduchost, jasnou zodpovědnost a rychlost realizace prostřednictvím sdílení a opakovaného využití informací a zkušeností, protože dlouhodobě mohou na trhu obstát a vítězit jen ti rychlí.

 S našimi kolegy a partnery jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem a budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě.

 Zaměřujeme se na perfektní realizaci těch správných věcí, protože víme, že někdy méně znamená více.

 Dbáme proto o podstatu věci, ne o prázdnou formu.

 

Míříme na Měsíc, protože i kdybychom minuli, dostaneme se mezi hvězdy.
 

Všem klientům firmy RE/MAX poskytujeme věrnostní slevu.
 


 

PATOMA HOLDING, a.s.

Realitní kancelář

www.patoma.cz

Poskytujeme kompletní spektrum služeb jak v oblasti rezidenčních, tak komerčních nemovitostí. Pravidelně školený tým odborníků se snaží vždy vyjít vstříc potřebám klienta a klade důraz na rychlost a bezpečnost každého obchodního případu. Za dobu svého působení PATOMA vytvořila rozsáhlou databázi kontaktů, kteří jsou pravidelně aktivně oslovování s nejnovějšími nabídkami.
Společnost PATOMA může pochlubit dlouhou řadou spokojených klientů, kde velká část z nich se k nám vrací pravidelně. Každý rok pomůže PATOMA vyřešit přes 150 poptávek naších klientů a každý rok toto číslo roste. Věříme, že osobní a profesionální přístup je efektivnější, než známe logo.

Historie firmy
Vše začalo téměř před 10 lety chutí poskytovat kvalitní realitní služby. Impuls k tomu poskytla tehdejší situace na realitním trhu. Přispěl k tomu i fakt, že po řadě osobních zkušeností s prodejem a koupí bylo jasné, že to prostě lze dělat lépe. A tak ve druhé polovině roku 2009 vznikla společnost PATOMA s cílem nabízet klientům nadstandardní služby v oblasti zprostředkování realit. Na začátku se jednalo o jednu kancelář, malou zasedačku a pár zapálených lidí připravených se své profesi naplno odevzdat. PATOMA se začala zabývat hlavně pronájmem a prodejem bytů, postupně jsme do nabídky zařadili i ostatní typy rezidenčních nemovitostí jako jsou rodinné domy nebo pozemky, a to v Praze a Středočeském kraji. Jak rostl tým, začala růst i oblast působení. Rok a půl od založení vznikla samostatná divize se zaměřením výhradně na komerční nemovitosti. To odstartovalo zcela novou etapu. Během prvních dvou let se PATOMA zařadila mezi největší realitní kanceláře na Praze 10. V následujících letech se rozrostl počet makléřů a z důvodů nedostatku prostoru se PATOMA stěhuje v roce 2013 do nového sídla na Praze 1, kde působí dodnes. Od roku 2014 je PATOMA akciovou společností.

Všem klientům firmy PATOMA poskytujeme věrnostní slevu.

 REZIDENCE OSKARKA

Developerský projekt v Českých Budějovicích

www.rezidenceoskarka.cz

ITALIER je dodavatel nábytku a přináší řadu výhod pro budoucí majitelé nemovitostí.

Rezidence se vyznačuje svoji funkční architekturou, kdy střecha i fasády jsou tvořeny z velké části zelenou vegetací. Další předností jsou velkorysé terasy a balkony, velké množství krytých parkovacích míst a skvělá dostupnost.  Celkem nabízí 110 bytových jednotek ve dvou věžích dispozičního řešení 1+kk až 4+kk.

Nově budovaný objekt  má velmi dobrý koncept návrhu, díky kterému nedojde jeho realizací ke zhoršení tepelného komfortu celé oblasti. V jeho nejbližším okolí naopak dojde k výraznému zlepšení zejména prostřednictvím optimální koncepce zelené infrastruktury z jižního směru. 

Tento budějovický projekt výrazně přesahuje nastavenou úroveň běžně realizovaných projektů a zařazuje se do elitní společnosti pokročilých návrhů, které snesou srovnání i s náročnou zahraniční konkurencí. (Podloženo certifikací GREENPASS)

Rezidence Oskarka je výjimečná z hlediska dopravní obslužnosti. A to hlavně díky své poloze v blízkosti centra Českých Budějovic, veškeré občanské vybavenosti, množství autobusových i trolejbusových linek MHD, ale také blízkostí krásné okolní přírody.

Parkování: celkem 122 parkovacích míst v hromadných podzemních garážích na úrovni 1.NP. Většina stání v objektu BD je tvořena zdvihacím zařízením typu liftparker a budou sloužit výhradně pro majitele bytů.

Dále bude zbudováno 22 venkovních návštěvnických stání. Z toho 2 jsou vyhrazena pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Komerční prostory: v 1.NP jsou umístěny dva komerční prostory, které poskytnou obyvatelům domu další služby a občanskou vybavenost.

Inteligentní řízení technologií LOXONE: inteligentní řízení celé rezidence zahrnuje zónovou regulaci topení, přehled spotřeby energií a vody, přístupový systém pomocí NFC a domovní videotelefony.

 


 RODINNÉ DOMY SRUBEC - Stavoslav s.r.o.

Developerský projekt v Českých Budějovicích

nove-bydleni-srubec.cz

ITALIER je dodavatel nábytku a přináší řadu výhod pro budoucí majitelé nemovitostí.

Projekt představuje moderní bydlení s důrazem na nízké provozní náklady, dostatek místa pro celou rodinu a lokalitu s výhledem do krajiny, přitom ale snadno dostupnou do centra Českých Budějovic.

Domy jsou dvoupodlažní o dispozici 5 KK (140 m2 užitná plocha), součástí domu je vlastní zahrada, terasa a 2 krytá parkovací stání. Přízemí domu dominuje velký obývací pokoj s kuchyní a se vstupem na terasu a do zahrady. V přízemí se dále nachází vstupní hala se zádveřím, sklad s vchodem na parkovací stání. V patře domu jsou 3 ložnice, pracovna, prostorná hala s možností umístění vestavěných skříní a koupelna s vanou, sprchou a WC. Koupelna má vlastní okno. Poskytne tak dostatek denního světla a možnost přímého větrání. 

ŘD jsou vytápěné tepelnými čerpadly (vzduch, voda), mají trojskla okna. Před domem jsou 2 krytá parkovací stání se vstupem jak do domu, tak do skladu. Místo poskytne komfortní bydlení, dostatek klidu a soukromí pro pohodlný život. Lokalita Srubec a blízké okolí má všechny služby pro občanskou obslužnost (škola, mateřská škola, MHD, lékař, potraviny, pošta, apod.). Nově se nachází asi 200 m od domů točna autobusu MHD a pro děti zde bude dětské venkovní hřiště. Centrum města České Budějovice je na dosah (10 min. autem). V současné době nabízíme k prodeji II. etapu projektu, tzn. 10 řadových domů (domy č. 9 – 18) v cenách od CZK 9.585.000,-. Domy se budou prodávat zkolaudované, předpokládaný termín dokončení je 2022. Zajistíme pro Vás v rámci projektu výhodné financování za aktuálně dobrých podmínek.

Charakteristika řadových domů: 

 důraz na velkorysost prostoru (5KK, 140 m2 užitná plocha, dvoupodlažní)

 moderní design (více skleněných ploch, denní světlo, úložné prostory, vzdušné a příjemné prostory)

 pohodlí a soukromí rodiny (vlastní zahrada, terasa, velké místnosti, pohodlná a široká chodba, příruční sklad se vstupem z parkoviště, 2 krytá parkovací stání) 

 nízké provozní náklady (tepelné čerpadlo vzduch – voda, okna 3 skla)

 dobrá dostupnost služeb občanské obslužnosti (škola, školka, MHD, v blízkosti lékař, obchody, centrum města České Budějovice 10 min. autem). 

 atraktivní lokalita Srubec, Na Štětkách (točna MHD, dětské hřiště, škola, školka, obklopeno přírodou).

 místo pro Vaše komfortní harmonické bydlení v dosahu města a přírody zároveň.  

 


 BYTOVÝ DŮM KNĚŽÍVKA II

Developerský projekt u Prahy

www.knezivka.cz


 

Bydlení v projektu Bytový Dům Kněžívka II je příležitostí pro ty, kteří chtějí být na dosah naší metropoli, a přitom využívat výhod bydlení v klidu a zeleni. Bytový dům je navržen tak, aby splňoval nároky moderního pohodlného bydlení. Velká okna a vysoké stropy dávají pocit vzdušnosti a byty jsou přirozeně prosvětlené.
V nabídce máme 18 bytů 1kk až 4kk se zahrádkami, terasami nebo balkony. Vlastní vybavení bytů je navrženo v moderním stylu, s důrazem na funkční využití jednotlivých místností a na budoucí hospodárnost.


Hlavními doménami tohoto bydlení jsou:

 Funkční a moderní design

 Vybavení od výrobců s prověřenou kvalitou

 Možnost klientských změn při včasné rezervaci
 

Lokalita
Bytový dům se nachází u potoka ve staré zástavbě Tuchoměřic, což byla dříve samostatná obec Kněžívka, minutu chůze od autobusové zastávky ( U Dvora). V místě je veškerá občanská vybavenost s širokou nabídkou služeb. Nesporně největší výhodou je bezprostřední blízkost Prahy 6 a dobré spojení pomocí MHD. Pro větší nákupy poslouží OC 6 a prodejna Lidl v Horoměřicích. V dojezdové vzdálenosti je také Letiště V.Havla v Praze.

Klid, zeleň a možnost relaxovat při procházkách či jízdě na kole najdou obyvatelé projektu jen několik kroků od jejich budoucího domova.

Všem členům developerského projektu KNĚŽÍNKA poskytujeme věrnostní slevu.

 


 

DŮM POD VYŠEHRADEM

Jedinečný developerský projekt v lukrativní čtvrti, 
v režii developerské firmy BVK, s.r.o.

www.bvkinvest.cz

BVK, s.r.o. je rodinnou developerskou firmou působící převážně v Praze.
Ve svých počátcích se společnost věnovala především projektové přípravě a poradenství pro velké korporátní partnery. Následně se začala specializovat na výstavbu vlastních bytových projektů.

Na rozdíl od jiných subjektů na trhu, se firma rozhodla jít cestou menších a atypických staveb a nabídnout tak alternativu obřím a neosobním bytovým komplexům. Základními parametry každého projektu BVK, s.r.o. jsou výběr unikátní lokality, citlivé architektonické řešení reflektující okolní prostředí a zajišťující soukromí a vysokou kvalitu života uživatelům jednotlivých bytů. Společnost preferuje kvalitu zpracování a individualiltu oproti dnes převládající masovosti a unifikovanosti.

Smysl pro detail a preciznost uplatňuje firma BVK, s.r.o. nejen v průběhu projektových prací či samotné stavby, kdy denně na místě kontrolujeme kvalitu prací, ale i v případě péče o zákazníky. Klient má vždy možnost určit své specifické potřeby z hlediska prostor, designu a vybavení, které jsou zakomponovány před dokončením či předáním bytu. Společnost pomáhá řešit klientům rovněž otázku financování pořízení bytu či ateliéru a zůstává mu k dispozici jako konzultant i po samotném předání nemovitosti. Spokojeného klienta vnímá jako nejvyšší referenci ve vztahu ke kvalitě odvedené práce.

www.dumpodvysehradem.cz

Dům pod Vyšehradem je vyváženou směsí moderní architektury s prakticky řešenými interiéry pro zajištění vysoké všestranné kvality života jeho obyvatel.

Výtah, parkovací stání v podzemní garáži, klimatizace, luxusní podlahy a vybavení koupelen, samostatná komora na chodbě bytu, terasa nebo lodžie a sklep – to jsou jen některé přednosti Vašeho nového bytu.

Přednosti projektu
Developerský projekt Dům pod Vyšehradem je dílem developerské společnosti BVK, která v minulosti realizovala oceňované projekty jako Vila dům V Podbabě či Rezidenci Břevnov. Nový projekt, vznikající opět v lukrativní pražské rezidenční čtvrti, nabídne 14 nových bytových jednotek o velikosti 2+kk a 3+kk a 2 komerční prostory.

Přednosti lokality
Dům Pod Vyšehradem je moderní rezidenční budova zasazená do prostředí klasických činžovních domů z počátku minulého století. Přestože je dům v blízkosti centra hlavního města a jedné z jeho historických dominant, Vyšehradu, nachází se v klidné ulici Neklanova. Lokalita je skvěle dostupná veřejnou hromadnou dopravou a plně občansky vybavená. V okolí jsou restaurace a bary, školy a školky, kulturní a sportovní centra, nemocnice.

Všem členům developerského projektu DŮM POD VYŠEHRADEM poskytujeme věrnostní slevu.

 


 

BLACK BRIDGE

Golfový resort

www.grcm.cz

Black Bridge je 5 ti hvězdičkový golfový resort *****
dle nezávislého ratingu Asociace golfových hřišť a agentury Czech Tourism

 18 jamkové hřiště - Perfektně udržované hřiště sportovního charakteru je zážitkem pro každého golfistu
 15 minut z centra Prahy - Na Černý Most se pohodlně dostanete autem, taxíkem nebo rovnou z letiště
 Celoroční provoz - Hrajeme i přes zimu a když napadne sníh, pořád je k dispozici indoor golf a vyhřívaný driving
 Špičkové služby - Ubytování v apartmánech, tréninkové zázemí, 3-jamková akademie, dětský klub, mytí aut…
 Dětský klub a hlídání dětí - V plně vybaveném dětském klubu Vám pohlídáme děti, zatímco budete na hřišti. Zajistíme i hlídání velmi malých dětí.
 Obchod s golfovými potřebami - Oblečení, hole nebo drobnosti, které jste zapomněli doma, si můžete dokoupit v obchodě s golfovým vybavením.
 Beauty salon Julia - Nechte se hýčkat a vybírejte si z kadeřnických, kosmetických a wellness procedur nebo estetických úprav.
 Salónek k pronájmu - Pokud chcete uspořádat firemní akci v netradičním prostředí, nabízíme Vám k pronájmu salónek. Prostory jsou ideální pro školení, promítání i další komerční akce.
 Golfoví trenéři a akademie - V areálu resortu jsou k dispozici samozřejmě i klasické trenérské služby. Začátečníky golf naučíme a pokročilým hráčům vyladíme techniku i herní strategii.
 Nabíjecí stanice elektromobilů - Dobijte si šťávu do elektrického auta, zatímco budete na hřišti. Pro golfisty a hotelové hosty za symbolických 100 Kč.
 Ubytování - Bydlení uprostřed zeleně s výbornou dostupností do centra Prahy. V útulných apartmánech přímo na golfovém hřišti.
 Restaurace - Dejte si oběd v naší restauraci, která byla několikrát vyhlášena nejlepší golfovou restaurací v Česku i Slovensku.

Všem členům golfového klubu BLACK BRIDGE PRAGUE poskytujeme věrnostní slevu.

 


 

GREENS GATE PLZEŇ

Golfový resort

www.greensgate.cz

Půvabná krajina, která se vlní kolem řeky Klabavy, učarovala vášnivé hráče golfu k rozhodnutí, aby si zde v roce 2003 vybudovali své vlastní hřiště. V tomto místě se však nacházely výrazné stopy po těžbě železné rudy, proto bylo zřejmé, že bez zásadní rekultivace zde golfové hřiště nikdy nevznikne.

Pro lokalitu nedaleko Dýšiny hovořil nejen dostatečně velký prostor (130 hektarů pozemků), zeleň a blízkost vody, ale také dálnice D5, která zajišťuje dostupnost od Prahy, Plzně i Německa.

Dýšinské golfové hřiště nevzniklo na zelené louce, jak by se dalo očekávat, ale bylo pečlivě zasazeno do krajiny. Z tohoto důvodu jsou kolem celého areálu vzrostlé stromy.

Náročnou a citlivou rekonstrukcí prošly i budovy bývalé hospodářské usedlosti. Dominantou areálu je dnes sýpka z druhé poloviny 18. století, v níž jsou hostům k dispozici historické apartmány. Na sýpku navazuje budova restaurace.

První míček byl na golfovém hřišti odpálen 21. srpna 2004. V roce 2017 se Golf Park Plzeň - Dýšina změnil na Greensgate Golf & Leisure Resort, čemuž předcházely velké přestavby na hřišti. PAR se zvýšil na 72, byly vybudovány nové greeny, odpaliště i bunkery na vybraných jamkách. Stejně tak se rozšířily nové cvičné plochy pro akademii a vybudovalo se zde nové zázemí včetně špičkové gastronomie. Veškeré přeměny, které se na hřišti uskutečnily, podtrhly atraktivitu celého golfového resortu. Greensgate představuje otevřenost. Golf není jen pro uzavřenou skupinu nadšenců, ale stává se moderním sportem pro všechny, kdo chtějí trávit čas aktivně, společně a v přírodě. Golfovým resortem prostupují hodnoty, jako je optimismus, nadšení, čerstvost, stejně jako tradice, stabilita a respekt. Je to významný krok k tomu, aby se Greensgate Golf & Leisure Resort přiřadil ke špičkovým a světově uznávaným golfovým hřištím.

Všem členům golfového klubu GREENSGATE DÝŠINA poskytujeme věrnostní slevu.

 
BEROUN GOLF CLUB, z.s.

Golfový resort

www.golfberoun.cz

Zázemí resortu tvoří rozsáhlý klubový dům s restaurací, privátním klubem, hotelem, wellness s vířivkami, saunou, masérnou a venkovním bazénem a fitness. V klubovém domě je také konferenční sál pro 60 osob a exkluzivní Executive Club pro soukromá jednání nebo uzavřenou společnost. Recepce klubového domu zajišťuje všechny běžné služby pro naše hosty včetně dopravy z mezinárodní letiště Václava Havla vlastním minibusem (25 min.)

 ČLENSTVÍ - Členství v našem klubu nabízí množství výhod včetně slevy v restauraci, buggy zdarma, vyhrazených časů pro členy během týdne a víkendy vyhrazeny na hru pouze členům a pozvánky na nejrůznější akce pořádané Klubem.

 HŘIŠTĚ - Hřiště o délce 6 078 metrů navrhl kanadský architekt Les Furber a bylo slavnostně otevřeno v květnu 2009. Golfovou hru můžete zdokonalit pod vedením zkušených trenérů: Lukáše Prince nebo Karla Příhody.

 HOTEL - Elegantní hotel Beroun Golf Club nabízí ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích a dvou pokojích deluxe s vlastní vířivkou na venkovní terase. Na recepci je možné si domluvit transport z/na letiště Václava Havla v Praze.

 RESTAURACE - Restaurace golfového klubu je vhodná pro romantickou večeři ve dvou, nerušené obchodní jednání, ale i pro soukromé oslavy. Stálé menu nabízí ve vyváženém poměru moderní lehkost i labužnickou klasiku.

 WELLNESS - Součástí komplexu golfového klubu je samozřejmě také wellness. Pro relaxaci nejen po náročné hře jsou k dispozici dvě vířivky, sauna, masérna, venkovní bazén a fitness.

 EVENTY - Hledáte místo pro uspořádání konference, privátní akce, svatby či jiného slavnostního setkání? Chcete uspořádat soukromý golfový turnaj? Využijete nádhernou lokalitu a prostory našeho klubu.

 


HARACHOV PEAKS


HORSKÉ APARTMÁNY

https://www.harrachovpeaks.cz/

Apartmánový dům HARRACHOV PEAKS nabízí vše, co potřebujete pro svůj aktivní odpočinek, bohatý a zdravý rodinný život i tvořivou práci. V domě jsou celkem čtyři apartmány o dispozici 1+kk, jeden 2+kk, osm 3+kk a tři luxusní podkrovní 4+kk mezonety, které získávají své kouzlo díky odhaleným krovům ale také díky výhledům – dokonce i na sjezdovku.

Budoucí majitelé si mohou vybrat ze třinácti parkovacích stání v podzemních garážích, případně dalších devíti na soukromém parkovišti u domu (cena parkovacích stání není zahrnuta v ceně bytu). Jako součást pozemku jsou navržena herní zákoutí pro děti i místa pro sousedské posezení u ohně. Vytápění domu je zajištěno plynovou kotelnou a v apartmánech rozvede teplo podlahový systém, možnosti větrání budou vedle přirozeného rozšířeny o řízené pomocí rekuperace. Výtahem jsou přístupná všechna patra domu, včetně podzemního podlaží, kde je jak parkovací zóna se sklepy, tak i zóna fitness a wellness.

Dům je zastřešen sedlovými střechami, zateplen a na kráse mu přidává obložení obvodových stěn kamenem a thermo borovicí v přírodním odstínu, která podpoří příjemný horský ráz projektu.

Projekt je řešen pro celkové bezbariérové užívání.

 Benefity v rámci spolupráci s Italier InteriorsV rámci spolupráce s Italier Interiors 5 % sleva.

Ke stažení - 5% sleva ( VARIANTA 1 )

Ke stažení - 5% sleva ( VARIANTA 2 )

 


TK REKO

https://www.tkreko.cz/

Za pražskou stavební firmou TK Reko hrdě stojí Dominik Táborský a Petr Klajl. Dva přátelé, kteří se rozhodli spojit své zkušenosti a sdílenou vizi. Vytvořili tak společnost, pro kterou je klíčové férové partnerství se svými klienty. Spolu se svým týmem posouvají stavebnictví do nové, moderní éry, ve které je důležitá nejenom kvalitně odvedená práce, ale také osobní přístup ke klientům, pochopení jejich záměrů i obav a zajištění služeb, které s rekonstrukcí souvisejí.

 


ZA-SEJ

https://za-sej.cz

Jsme česká firma zabývající se komplexním servisem zahrad a veřejných prostor. Působíme v Jihočeském kraji. Zajímavé projekty umíme po celé České republice.

- Návrhy zahrad a veřejných prostor

- Dlouhodobá i jednorázová spolupráce

- Sekání trávy, trávníků a luk v okolí Českých Budějovic