0
0

Naši partneři

REZIDENCE OSKARKA

Developerský projekt v Českých Budějovicích

ITALIER je dodavatel nábytku a přináší řadu výhod pro budoucí majitelé nemovitostí.

 

Webové stránky: https://www.rezidenceoskarka.cz

Rezidence se vyznačuje svoji funkční architekturou, kdy střecha i fasády jsou tvořeny z velké části zelenou vegetací. Další předností jsou velkorysé terasy a balkony, velké množství krytých parkovacích míst a skvělá dostupnost.  Celkem nabízí 110 bytových jednotek ve dvou věžích dispozičního řešení 1+kk až 4+kk.

Nově budovaný objekt  má velmi dobrý koncept návrhu, díky kterému nedojde jeho realizací ke zhoršení tepelného komfortu celé oblasti. V jeho nejbližším okolí naopak dojde k výraznému zlepšení zejména prostřednictvím optimální koncepce zelené infrastruktury z jižního směru. 

Tento budějovický projekt výrazně přesahuje nastavenou úroveň běžně realizovaných projektů a zařazuje se do elitní společnosti pokročilých návrhů, které snesou srovnání i s náročnou zahraniční konkurencí. (Podloženo certifikací GREENPASS)

Rezidence Oskarka je výjimečná z hlediska dopravní obslužnosti. A to hlavně díky své poloze v blízkosti centra Českých Budějovic, veškeré občanské vybavenosti, množství autobusových i trolejbusových linek MHD, ale také blízkostí krásné okolní přírody.

Parkování: celkem 122 parkovacích míst v hromadných podzemních garážích na úrovni 1.NP. Většina stání v objektu BD je tvořena zdvihacím zařízením typu liftparker a budou sloužit výhradně pro majitele bytů.

Dále bude zbudováno 22 venkovních návštěvnických stání. Z toho 2 jsou vyhrazena pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Komerční prostory: v 1.NP jsou umístěny dva komerční prostory, které poskytnou obyvatelům domu další služby a občanskou vybavenost.

Inteligentní řízení technologií LOXONE: inteligentní řízení celé rezidence zahrnuje zónovou regulaci topení, přehled spotřeby energií a vody, přístupový systém pomocí NFC a domovní videotelefony.

 

 

RODINNÉ DOMY SRUBEC - Stavoslav s.r.o.

Developerský projekt v Českých Budějovicích

ITALIER je dodavatel nábytku a přináší řadu výhod pro budoucí majitelé nemovitostí.

 

Webové stránky: http://nove-bydleni-srubec.cz

Projekt představuje moderní bydlení s důrazem na nízké provozní náklady, dostatek místa pro celou rodinu a lokalitu s výhledem do krajiny, přitom ale snadno dostupnou do centra Českých Budějovic.

Domy jsou dvoupodlažní o dispozici 5 KK (140 m2 užitná plocha), součástí domu je vlastní zahrada, terasa a 2 krytá parkovací stání. Přízemí domu dominuje velký obývací pokoj s kuchyní a se vstupem na terasu a do zahrady. V přízemí se dále nachází vstupní hala se zádveřím, sklad s vchodem na parkovací stání. V patře domu jsou 3 ložnice, pracovna, prostorná hala s možností umístění vestavěných skříní a koupelna s vanou, sprchou a WC. Koupelna má vlastní okno. Poskytne tak dostatek denního světla a možnost přímého větrání. 

ŘD jsou vytápěné tepelnými čerpadly (vzduch, voda), mají trojskla okna. Před domem jsou 2 krytá parkovací stání se vstupem jak do domu, tak do skladu. Místo poskytne komfortní bydlení, dostatek klidu a soukromí pro pohodlný život. Lokalita Srubec a blízké okolí má všechny služby pro občanskou obslužnost (škola, mateřská škola, MHD, lékař, potraviny, pošta, apod.). Nově se nachází asi 200 m od domů točna autobusu MHD a pro děti zde bude dětské venkovní hřiště. Centrum města České Budějovice je na dosah (10 min. autem). V současné době nabízíme k prodeji II. etapu projektu, tzn. 10 řadových domů (domy č. 9 – 18) v cenách od CZK 9.585.000,-. Domy se budou prodávat zkolaudované, předpokládaný termín dokončení je 2022. Zajistíme pro Vás v rámci projektu výhodné financování za aktuálně dobrých podmínek.

Charakteristika řadových domů: 

  • důraz na velkorysost prostoru (5KK, 140 m2 užitná plocha, dvoupodlažní)
  • moderní design (více skleněných ploch, denní světlo, úložné prostory, vzdušné a příjemné prostory)
  • pohodlí a soukromí rodiny (vlastní zahrada, terasa, velké místnosti, pohodlná a široká chodba, příruční sklad se vstupem z parkoviště, 2 krytá parkovací stání) 
  • nízké provozní náklady (tepelné čerpadlo vzduch – voda, okna 3 skla)
  • dobrá dostupnost služeb občanské obslužnosti (škola, školka, MHD, v blízkosti lékař, obchody, centrum města České Budějovice 10 min. autem). 
  • Atraktivní lokalita Srubec, Na Štětkách (točna MHD, dětské hřiště, škola, školka, obklopeno přírodou).

Místo pro Vaše komfortní harmonické bydlení v dosahu města a přírody zároveň.  

 

TEMPUS DESIGN a.s.

Návrhy interiérů bytů, domů a komerčních prostor

 

Webové stránky: https://www.tempus-design.cz

Patříme ke skupině firem pod značkou Tempus, kde k bydlení přistupujeme s opravdovou vášní a citem pro detail. Našim klientům jsme připraveni nabídnout skutečně komplexní služby, od prvního návrhu, přes stavbu, realizace a vybavení interiéru, až po služby realitní kanceláře. Jsme společnost Tempus Design – mladá firma, která se od svého založení v roce 2019 rozrostla ve velkou rodinu kreativních a inovativních návrhářů interiérů. Věříme, že ty nejlepší návrhy jsou výsledkem smysluplného dialogu a důvěry mezi designérem a klientem. V každém projektu se snažíme plně porozumět potřebám našich klientů. Mezi ně patří například známá herečka Nikol Štíbrová, či módní influencerka Týna Třešničková. Posláním naší práce je, abyste se do svého prostoru zamilovali. Této misi jsme naplno oddaní a v celém našem tvůrčím procesu s každým klientem úzce spolupracujeme.