Powered by Smartsupp
search
Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

Flower-box-walnut-bespoke-furniture-Italian-lifestyle-Villa-Venezia-collection-Modenese-Gastonezujhgf

Zámecký květináč Modenese Gastone Villa Venezia 11638

Cena na vyžádání

Poptat produkt
Flower-box-walnut-bespoke-furniture-Italian-lifestyle-Villa-Venezia-collection-Modenese-Gastonezujhgf

Zámecký květináč Modenese Gastone Villa Venezia 11638

Zámecký květináč od italského výrobce Modenese Gastone nabízí luxusní a jedinečný prvek pro nejnáročnější klienty. Každý kus je ručně vyráběn italskými mistry, přizpůsobený přesně vašim potřebám a představám.

Modenese Gastone je italská rodinná firma s dlouholetou tradicí, založená již v roce 1818. Specializuje se na výrobu luxusního nábytku v klasickém a neoklasickém stylu, který vyniká precizním zpracováním a použitím nejkvalitnějších a exkluzivních materiálů. Jejich nábytek je ručně vyráběný do nejmenších detailů jako je například ruční vyřezávání nebo zlacení štětečkem, což zajišťuje jedinečnost každého kusu a také výrobu každého kusu přesně dle vašich představ. Každý detail lze změnit na vaše přání.
Modenese Gastone klade důraz na detail, eleganci a kombinaci tradičních řemeslných technik s moderním designem, což je činí oblíbenými mezi klienty po celém světě hledajícími exkluzivní a nadčasové interiéry.

Italier má pro značku Modenese Gastone výhradní zastoupení pro celou ČR a SR.

Tato exkluzivní značka nábytku nabízí také exkluzivní služby jako je servis v případě jakéhokoli poškození.

Vyšperkujte si interiér designovým květináčem v barokním stylu. Vašemu prostoru dodá přepych a nádech pravého italského luxusu. Barokní květináč Villa Venezia může být velice praktickým a zároveň elegantním doplňkem každé místnosti, avšak nejvíce se hodí do obývacích pokojů, jídelen či kanceláří. Na požádání změníme jeho rozměry, barevné provedení, materiály, ale i zdobení, které může být podle vašeho návrhu, jako například i rodinný erb. Navíc vám k němu dokážeme nabídnout nepřeberné množství luxusních a dokonale vypadajících polopřírodních rostlin, které naleznete v sekci Dekorace.

Rozměry: délka 66 x hloubka 66 x výška 71 cm

Neváhejte nás kontaktovat ohledně cenové nabídky, která vám bude připravena přímo na míru dle vašich specifických požadavků.

ZDE SI PRO INSPIRACI MŮŽETE PROHLÉDNOUT NAŠE ZÁMECKÉ REALIZACE. 

Ke stažení:

Přejete si objednat nebo máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Patříme mezi špičky v bytových interiérech ve střední Evropě. Každý kus našeho nábytku je zcela jedinečný a vyráběný přímo na zakázku. Proto rádi splníme každé vaše specifické přání a očekávání a budeme individuálně řešit každou vaši objednávku.

Telefon*
Styl: Zámecké kolekce Katalogové číslo: 11638
Značka: Modenese Gastone Interiors Doba dodání: 2-4 měsíce
Kolekce: Modenese Gastone - Villa Venezia