Powered by Smartsupp
search
Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

Katalogy / značky Značka: Modenese Gastone Interiors Zobrazit produkty

O společnosti

Barokní a zámecký nábytek, který je ručně vyráběný a malovaný. Objednejte si svůj vlastní originální nábytek v nejvyšší kvalitě, zcela dle Vašich požadavků.

Příběh luxusních interiérů Modenese se začal psát v roce 1818, kdy rodina Modenese zahájila výrobu dřevěného nábytku. Uplynula dvě století a rodinný podnik se pečlivě předával z otce na syna po sedm generací. Dnes je Modenese Luxury Interiors výrobcem špičkového nábytku s bohatými zkušenostmi v oblasti designu luxusních interiérů, který svým klientům nabízí celou řadu služeb: od deskových kolekcí ručně vyráběného nábytku na míru až po individuální navrhování a realizaci projektů na klíč. Služba Modenese Luxury Interior Design poskytuje různorodá řešení pro exkluzivní vybavení interiérů, které je jedinečné, elegantní a funkční. Firma pro Vás zpracuje kompletní návrh interiéru Vaší královské vily i rezidenčního paláce a samozřejmostí je i poradenství na ušité na míru.

Stručná historie společnosti:
Příběh této firmy začíná na severu Itálie, v malé vesnici Casale di Scodosia, jež je proslulá svým tradičním zpracováním dřeva. Zde se nachází továrna luxusního klasického nábytku Modenese Gastone. Příběh začíná na severu Itálie v malé vesnici Casale di Scodosia, která je známá svými dřevařskými tradicemi. V roce 1818, stejně jako většina rodin v této oblasti, založila vlastní dílnu i rodina Modenese a zahájila výrobu všeho, co bylo požadováno v nejbližších obcích a městech. Postupem času se dílna i její výrobní sortiment mění: od přívěsů a vozů řemeslníci přecházejí k výrobě jednoduchého bytového nábytku. Čas plyne, Itálie prochází důležitými historickými událostmi, generace v rodině se navzájem mění a podnik založený v roce 1818 právě roste a rozšiřuje svou činnost. Po druhé světové válce si produkce Modenese získává popularitu nejen na místním trhu, ale také v zahraničí, především v Německu. Rodina je vždy věrná svému tradičnímu stylu, i když vyrobený nábytek se trochu mění podle požadavků klientů nebo zvláštnosti časového období. Na konci roku 1960 je na řadě mladý Gastone, aby zahájil řízení společnosti. A právě on se stane tím, kdo transformuje dílnu do velké továrny, jež je hrdým nositelem rodinného jména. V současné době továrna nevyrábí pouze jednotlivé položky nábytku: židle, stoly, pohovky, postele nebo konzole, ale i kompletní interiéry pro obývací pokoje, jídelny, ložnice, koupelny, kanceláře a šatny, vyrobené pouze z přírodních materiálů podle tradiční technologie. Dnes nejen tři synové Gastoneho Modenese, Renzo, Renato a Francesco, ale také jeho vnuk Paride, pokračují v tradicích rodiny a řídí tuto společnost.

Videa

Realizace Italier - vybavení zámeckého interiéru tím nejlepším barokním nábytkem

Výrobce Modenese Gastone Interiors - představení

Modenese - Luxury Interiors Production Process

Modenese - Luxury Interiors Inlay

Modenese - Luxury Interiors Boiserie

Modenese - Luxury Interiors Carvings

Modenese - Luxury Interiors Decoration

Modenese - Luxury Interiors Golden leaf

Modenese - Showroom 2018

Modenese Gastone - zpracovaní dřeva

Modenese Gastone - výrobní proces I.

Modenese Luxury Interiors - výrobní proces II.

Modenese - Showroom

Modenese - Luxury Interiors Upholstery

Manufacturer Modenese Gastone Interiors - introduction

Katalogy

Galerie

3D prvky