0
0

B2B spolupráce

Jste architekt či designer? 

Nabízíme spolupráci od návrhu až po realizaci interiéru či exteriéru. Zajišťujeme kompletní dodávku bytového a komerčního nábytku a doplňků po celé České a Slovenské republice a to včetně dopravy a montáže.  

 

  • kompletní podpora asistenčního týmu
  • snadný a rychlý přístup k aktualizovaným údajům 
  • široké portfolio moderního, stylového a barokního nábytku
  • slevy pro Vás či pro Vaše klienty
  • zajištění tištěných katalogů a vzorků materiálů

 

REGISTRACE

Zaregistrujte si svůj Zákaznický účet (Jsem architekt/ designer), po ověření údajů Vám registraci potvrdíme a zašleme obchodní podmínky k možné spolupráci. Nejen, že obdržíte velkoobchodní slevy, ale také Vás budeme pravidelně informovat o novinkách a akcích. Dále si ve svém Zákaznickém účtě můžete zakládat různé projekty a přiřazovat k nim jednotlivé produkty.

 

3D MODELY K PRUDUKTŮM

Víme, co všechno povolání architekta obnáší, a proto Vám chceme práci trochu usnadnit. Rádi Vám poskytneme 3D modely (3DS a DWG) zboží Italieru. Všechny dostupné 3D modely najdete na stránce Katalogy ve Vámi vybrané značce. Pokud požadované modely nenajdete, prosím, kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme. 

 

ZAPŮJČENÍ VZORKŮ

Vzorky materiálů a barev jsou nezbytné pro správný výběr nábytku. Rádi Vám zapůjčíme vzorky pro Vaše klienty. Způsob doručení, doba zápůjčky a počet je dle individuální domluvy. 

 

OSOBNÍ SETKÁNÍ

Rádi Vás navštívíme a přivezeme Vám katalogy k Vámi vybraným značkách. Ke kompletnímu sortimentu Vám sdělíme vše potřebné a představíme Vám různé novinky a bestsellery. Také Vám ukážeme nabídku barevného provedení a materiálů. Přeci spolupráce založená na osobních vztazích je ta nejlepší.