Za klienty osobně jezdíme, sjednejte si s námi schůzku.

MENU
0
0

Za klienty osobně jezdíme, sjednejte si s námi schůzku.

B2B spolupráce

NAVRHUJTE, DESIGNUJTE, TVOŘTE.
Realizace, od dodávky nábytku až po montáž, je naše starost i naše radost.

 

Být architektem a designerem může být slastí, která má ale svá úskalí. Většina designerů totiž neví, na koho se s návrhem obrátit, a tudíž nemají možnost, přivést jejich skvělé nápady k životu.

A právě proto jste zde na správném místě.

Vaším posláním je tvořit, naší misí realizovat.

 

Co Vám usnadníme:

 Už nemusíte trávit dlouhé hodiny hledáním správného dodavatele, který zajistí vybavení a realizaci Vašeho návrhu. Můžete se klidně věnovat návrhu další zakázky, nebo zlepšování té, na které právě pracujete!

 Nebudete zoufale bloudit v nekonečných katalozích několika různých dodavatelů. Portfolium našich produktů dostanete naservírované tak přehledně, že se v něm neztratí snad ani pan Zabloudil.

 Pokryjeme vše, ať už budete shánět kousky z moderního, klasického i zámeckého stylu.

 Nebudete váhat, jestli je Vámi zvolený nábytek skutečně tím pravým. Dostanete jasnou a rychlou představu díky našim 3D modelům. Skutečný výsledek se od Vašeho návrhu už nikdy nemusí lišit.

 Nebudete dohledávat barevné palety a nepřeberné vzorníky na webech dodavatelů. Vašim klientům zapůjčíme naše vzorníky, díky kterým budou přesně vědět, co dostanou. Už nenastanou nepříjemné situace díky odlišným odstínům. Klientům dáme potřebnou péči a vždy budou vědět, jak a co bude vypadat. Vše mají možnost si osahat a v klidu promyslet.

 Už nikdy nebudete nad realizací přemýšlet sami. Vlastně už nad ní nemusíte přemýšlet vůbec. Dostanete od nás kompletní podporu a konzultaci každé problematiky zdarma. Můžeme to provést online, nebo se osobně potkat ve Vašem městě.

 

Neztrácejte čas něčím, co za Vás vyřešíme my.

Registrujte se ZDARMA a získejte partnera, který designérům a architektům skutečně rozumí.

 

Co tedy umíme? 

Nabízíme spolupráci od návrhu až po realizaci interiéru či exteriéru. Zajišťujeme kompletní dodávku bytového, komerčního a zámeckého nábytku a doplňků po celé České a Slovenské republice a to včetně dopravy a montáže. 

 Kompletní podpora asistenčního týmu

 Snadný a rychlý přístup k aktualizovaným údajům

 Široké portfolio barokního, moderního a stylového nábytku

 Za našimi partnery jezdíme a preferujeme osobní setkání

 Slevy pro Vás či Vaše klienty jsou pro nás samozřejmostí

 Zajištění tištěných katalogů a vzorků materiálů

 Pro Vaše klienty zajistíme profesionální montáž nábytku našimi šikovnými montážníky, včetně odvozu a likvidace starého nábytku

 Zpracujeme Vaši cenovou nabídku do 48 hodin

 Reklamace řešíme rychle a vždy ke spokojenosti zákazníka

 Na platebních podmínkách se společně domluvíme

 Zajistíme výrobu atypického nábytku

 V případě potřeby uskladníme zboží do doby realizace zakázky

 Máme vzorový dům v Českých Budějovicích


Majestátní nábytek a vybavení v zámeckém interiéru

V kooperaci s předními italskými výrobci dodáváme exkluzivní zámecký nábytek, který se vyznačuje dokonalým řemeslným zpracováním, funkčností a perfektním technickým vybavením. Dvě století historie a tradice výroby nábytku se podepisují na výsledném díle. Vybrat si náš špičkový nábytek, znamená vybrat si tu nejlepší kvalitu pro interiéry Vašeho srdcového projektu.
Pro velké projekty je součástí schůzka se zástupci výrobce z Itálie, kdy se zabýváme interiérem a jeho detaily, aby jeho výsledný dojem byl dokonalý. Díky tomu vznikají promyšlené a přepychové interiéry se špetkou hravosti.

Dokážeme zrealizovat interiér od prvního do posledního krůčku, a to vše v jednotném zámeckém stylu:

 bytový nábytek  atypický nábytek
 komerční nábytek  koberce
 sedací a úložný nábytek  textilní dekorace (závěsy & záclony)
 kuchyně a koupelny  obrazy a rámy
 šatny  osvětlení
 domácí kina a bary  doplňky 
 dřevěné panely  

 

Zastoupené značky

           

 

Registrace

Zaregistrujte si svůj Zákaznický účet (jsem architekt / designer), po ověření údajů Vám registraci potvrdíme a zašleme obchodní podmínky k možné spolupráci. Nejen, že obdržíte velkoobchodní slevy, ale také Vás budeme pravidelně informovat o novinkách a akcích. Dále si ve svém Zákaznickém účtu můžete zakládat různé projekty a přiřazovat k nim jednotlivé produkty.

 

3D MODELY K PRODUKTŮM

Víme, co všechno povolání architekta obnáší, a proto Vám chceme práci trochu usnadnit. Rádi Vám poskytneme 3D modely (3DS a DWG) k vybraným značkám Italieru. Všechny dostupné 3D modely najdete na stránce Katalogy ve Vámi vybrané značce. Pokud požadované modely nenajdete, prosím, kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme.

 

ZAPŮJČENÍ VZORKŮ

Vzorky materiálů a barev jsou nezbytné pro správný výběr nábytku. Rádi Vám zapůjčíme vzorky pro Vaše klienty.

Způsob doručení, doba zápůjčky a počet je dle individuální domluvy.

 

OSOBNÍ SETKÁNÍ

Rádi Vás navštívíme a přivezeme Vám katalogy k Vámi vybraným značkách. Ke kompletnímu sortimentu Vám sdělíme vše potřebné a představíme Vám různé novinky a bestsellery. Také Vám ukážeme nabídku barevného provedení a materiálů. Přeci spolupráce založená na osobních vztazích je ta nejlepší.

 

DOPRAVA A MONTÁŽ

Náš zkušený tým montážníků rychle a pečlivě sestaví jakýkoliv kus nábytku z našeho sortimentu. Samozřejmostí je při montáži výnos i ekologická likvidace obalových materiálů. Volitelně nabízíme i odvoz starého nábytku.

 

 

Jeden krůček ke spolupráci

Telefon*

Váš obchodní zástupce

obchodni-zastupce
Lucie Votavová
+420 774 431 196
obchod@italier.cz

 

Kam dál?