MENU
0
0

Katalogy / značky Značka: Samoa Zobrazit produkty

O společnosti
Jedna z největších firem vyrábějící sedací soupravy, kvalitní čalounění, velký výběr látek, kvalita a 100% italská výroba, kvalita za rozumnou cenu – to vše charakterizuje firmu Samoa. Italská společnost zabývající se výrobou a prodejem sedacího nábytku. Především pohovek a čalouněných postelí, kompletně vyrobených v Itálii. Samoa je jednou z největších výrobců sedacích souprav v Itálii. Sedací soupravy vyrábí v mnoha barevných variacích a stylech. Úspěchem těchto italských sedacích souprav je kvalitní dřevěné konstrukce a různé typy nedeformovatelných polstrování, na němž mohou být další směsi peří nebo ostatní směsi, které zajišťují podporu, pružnost a trvanlivost těchto výrobků.

Historie
Výroba těchto výrobků se datuje od roku 1989. Kořeny této firmy zasahují však už do 70. let 20. století, kdy se začínalo s procesem čalounění nábytku v oblasti italského Trevisa. Společnost byla schopna ocenit a využít řemeslné dovednosti a spojit je s inovativními nápady a podnikatelskou iniciativou. Za prvních pár let získala kvalitní řemeslníky, vyvinula technologii výroby, obchodní síť, kterou pokryla domácí poptávku a rozšířila vztahy se zahraniční klientelou. Dnes má továrna tři závody na 25000 m2 s moderním vybavením, ve kterých zaměstnává více než 150 zaměstnanců a řadu dalších externích pracovníků.

Italská kvalita za rozumnou cenu
Společnost Samoa přijala Společnou odpovědnost podniků (CSR – Corporate Social Responsibility). Jedná se o přístup k podnikání předpokládající odpovědné chování podniku ve všech oblastech – ekonomické, sociální, ekologické, včetně odpovědných a korektních vztahů ke všem zájmovým skupinám. Posláním Samoy je schopnost vyrábět vysoce kvalitní sedací soupravy v krásném a moderním designu za ceny, které jsou přijatelné i pro zákazníky, kteří nemají tak vysoké ekonomické možnosti.

Materiály
Samoa věnuje velkou pozornost hledání nových řešení vycházející z funkčnosti produktů, materiálů a jejich kombinací s tkaninou a kůží. Samoa se snaží vyhovět potřebám měnící se společnosti, aby se dosáhlo výroby sedací soupravy, která bude schopná spojit funkčnost, design, praktičnost a přijatelnou cenu. Výzkum trhu provádí pomocí výroby prototypu sedací.

Videa

Samoa - pohovky - představení nových pohovek Castelbrando

Samoa - produkty 2019

Sedací souprava DOUBLE - Samoa

Sedací souprava COMFORT - Samoa

Sedací souprava ALTER SPECIAL - Samoa

Sedací souprava BEST - Samoa

Sedací souprava GLIDE - Samoa

Sedací souprava MONO - Samoa

Sedací souprava PEPPY SPECIAL - Samoa

Sedací souprava STEP SPECIAL - Samoa

Sedací souprava WAY SPECIAL - Samoa

Sedací souprava ZIPPY - Samoa

Sedací souprava Alter Special (montáž) - Samoa

Sedací souprava s rozkladem - model Jocker (night&day collection)

Snímatelné potahy - Samoa & Bside

Montážní návod - postele Bside

Sedací souprava - kolekce BEST

Sedací souprava - kolekce STEP

Sedací souprava s rozkladem - model Kubic (night&day collection)

Samoa - RELAX kolekce

SAMOA - Postele Itálie 2021 - video ITALIER

SAMOA - Pohovky Itálie 2021 - video ITALIER

Katalogy

Načíst další ( 1 )

Galerie

Showroom