SLEVA -10% NA COKOLIV. ZADEJTE PŘI OBJEDNÁVCE KÓD SRPEN10 A SLEVA JE VAŠE! PLATÍ PRO OBJEDNÁVKY USKUTEČNĚNÉ DO 31.8.2022.

MENU
0
0

 SLEVA -10% NA COKOLIV. ZADEJTE PŘI OBJEDNÁVCE KÓD SRPEN10 A SLEVA JE VAŠE! PLATÍ PRO OBJEDNÁVKY USKUTEČNĚNÉ DO 31.8.2022.

Katalogy / značky Značka: Cizeta Zobrazit produkty

O společnosti

Příběh firmy Cizeta začíná před více než 30-ti lety. Její kolekce se neustále vyvíjí. Vždy nabízí nové modely a v současné době poskytuje velmi komplexní nabídku, pokud jde o styl, nastavení a použití židlí. Na zakázku vyráběné židle společnosti Cizeta jsou protagonisty nespočetných projektů interiérového designu a jsou oceňovány především pro jejich estetiku, kvalitativní a funkční prvky.

Kombinace řemeslné výroby a pokročilé technologie
Kvalita společnosti Cizeta začíná výběrem dřeva, potahů a dalších materiálů zahrnující všechny výrobní etapy. Řemeslné zpracování, průmyslové zkušenosti a technologický výzkum se spojují s výrobky, které poskytují vynikající pevnost a odolnost díky unikátním konstrukčním technikám, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebné estetice s funkčními a technickými vlastnostmi hotového výrobku. Mnoho výrobků je také podrobeno závažným zkouškám společnosti Catas, jedné z předních kvalitních institucí v odvětví dřeva a nábytku.

100% vyrobeno v Itálii
Od počátku svého působení vyrábí společnost Cizeta své výrobky v San Giovanni al Natisone. Na území, kde má dřevozpracující průmysl a nábytkářské odvětví (především židle) dlouholetou tradici. Veškeré fáze výroby se uskutečňují na několika málo kilometrech pod přímou kontrolou týmu společnosti. Typicky italská je také kultura designu, charakterizovaná harmonickou kombinací estetického a funkčního výzkumu, doprovázeného takovou pozorností věnovanou detailům, která činí každý výrobek jedinečným. 

Respektování životního prostředí, v němž žijeme
Dřevo je živý, teplý a přírodní materiál, který by měl být řízen inteligencí a smyslem pro odpovědnost za životní prostředí, aby neohrožoval vzácné lesní zdroje celé planety. Produkty Cizeta používají pouze dřevo z kontrolovaných lesů, které jsou certifikovány FSC® (Forest Stewardship Council), v souladu s mezinárodními standardy "zelené budovy". To je doprovázeno neustálou péčí o životní prostředí, a to i v rámci továrny: od energetické účinnosti po odpadové hospodářství a ekologickou recyklaci dřevěných odpadků.

Videa

Cizeta - kolekce

Cizeta - veletrh

Katalogy

Galerie

3D prvky