search
Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

BV - WEB FOTO NOVÉ (799)

Zámecké zrcadlo Modenese Gastone Bella Vita 13684

Cena na vyžádání

Poptat produkt
BV - WEB FOTO NOVÉ (799)

Zámecké zrcadlo Modenese Gastone Bella Vita 13684

Zámecká zrcadla v klasickém stylu od italského výrobce Modenese Gastone představují luxusní a jedinečný prvek pro nejnáročnější klienty. Každý kus je ručně vyráběn italskými mistry a pečlivě přizpůsoben vašim individuálním potřebám a představám.

BV - WEB FOTO NOVÉ (534) BV - WEB FOTO NOVÉ (798)

Věhlasná italská značka Modenese Gastone s dlouholetou tradicí nabízí širokou nabídku zámeckého, komerčního či bytového nábytku v barokním a klasickém stylu. Každý nábytkový kus je individualizován dle přání zákazníka. Jedná se o exkluzivní ručně vyráběný nábytek. Italier má pro značku Modenese Gastone výhradní zastoupení pro celou ČR a SR.

Nadčasové nástěnné zrcadlo Bella Vita v barokním duchu je stylový pomocník v koupelně, hale nebo třeba při líčení v ložnici. Naše luxusní zrcadlo vás naprosto okouzlí svou jedinečnou krásou. Toto zrcadlo opticky zvětší a rozzáří jakoukoliv místnost. 

  • Luxusní masivní vyřezávaný rám
  • Zdobení zlatými listy
  • Řemeslná výroba

Produkt lze jakkoli přízpůsobit, ať už rozměry barevné provedení, materiály, ale i zdobení, které může být podle vašeho návrhu, například i rodinný erb. 

Nábytek Modenese Gastone nejen zdobí interiéry, ale také vypráví příběh o bohaté tradici italského designu a uměleckého řemesla. Nabízíme exkluzivní služby i po dodání produktu. Neváhejte nás kontaktovat ohledně cenové nabídky, která vám bude připravena přímo na míru dle vašich specifických požadavků.

Rozměry

Š 85 x H 6 x V 110 cm

Ke stažení:

Poptávkový formulář

Styl: Baroko Katalogové číslo: 13684
Značka: Modenese Gastone Interiors Doba dodání: 2-4 měsíce
Kolekce: Modenese Gastone - Bella Vita