search
Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

151 (1)wedqw

Zámecké zrcadlo Modenese Gastone Bella Vita 13689

Cena na vyžádání

Poptat produkt
151 (1)wedqw

Zámecké zrcadlo Modenese Gastone Bella Vita 13689

Zámecké zrcadlo od italského výrobce Modenese Gastone představují luxusní a jedinečný prvek pro nejnáročnější klienty. Každý kus je ručně vyráběn italskými mistry a pečlivě přizpůsoben vašim individuálním potřebám a představám.

Věhlasná italská značka Modenese Gastone s dlouholetou tradicí nabízí širokou nabídku zámeckého, komerčního či bytového nábytku v barokním a klasickém stylu. Každý nábytkový kus je individualizován dle přání zákazníka. Jedná se o exkluzivní ručně vyráběný nábytek. Italier má pro značku Modenese Gastone výhradní zastoupení pro celou ČR a SR.

Nadčasové nástěnné zrcadlo Bella Vita v barokním duchu je stylový pomocník v koupelně, hale nebo třeba při líčení v ložnici. Naše luxusní zrcadlo vás naprosto okouzlí svou jedinečnou krásou. Toto zrcadlo opticky zvětší a rozzáří jakoukoliv místnost. 

  • Luxusní masivní vyřezávaný rám
  • Zdobení stříbrnými listy
  • Řemeslná výroba

Produkt lze jakkoli přízpůsobit, ať už rozměry barevné provedení, materiály, ale i zdobení, které může být podle vašeho návrhu, například i rodinný erb. 

Nábytek Modenese Gastone nejen zdobí interiéry, ale také vypráví příběh o bohaté tradici italského designu a uměleckého řemesla. Nabízíme exkluzivní služby i po dodání produktu. Neváhejte nás kontaktovat ohledně cenové nabídky, která vám bude připravena přímo na míru dle vašich specifických požadavků.

Rozměry

Š 92 x H 7 x V 235 cm

Ke stažení:

Poptávkový formulář

Styl: Baroko Katalogové číslo: 13689
Značka: Modenese Gastone Interiors Doba dodání: 2-4 měsíce
Kolekce: Modenese Gastone - Bella Vita