Powered by Smartsupp
search
Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

Tv base-12 (1)

Glamour televizní stolek Alf Italy Versilia

Cena od 24 257 Kč

Poptat produkt
Tv base-12 (1)

Glamour televizní stolek Alf Italy Versilia

Glamour televizní stolek od italského výrobce Alf Italy. Luxusní televizní stolky, které přináší elegantní a rafinovaný prvek do každého prostoru.

Alf Italy je luxusní italská značka nábytku, která se specializuje na elegantní design a prvotřídní kvalitu. Jejich kolekce spojují moderní estetiku s tradicí řemeslného zpracování, nabízející sofistikované a nadčasové kousky pro váš domov.

Televizní stolek Versilia bude originálním společníkem vašeho obývacího pokoje. Pevnost, stabilita a styl jsou pilíři tohoto vyladěného kousku nábytku. Stolek má povrch v dekoru tmavé dýhy Kotò ve vysokém lesku v kombinaci s nerezovými prvky. Má ideální rozměr na velkou televizní obrazovku. Součástí stolku jsou police a tři skříňky, do kterých snadno uložíte různé nezbytnosti k elektronice.

Tento stolek můžete zakoupit v kombinaci se zadním panelem nebo knihovnami. Veškeré varianty rozložení můžete vidět v přiložené galerii nebo katalogu. 

Vyrábí se pouze v těchto rozměrech a v jednom barevném provedení. Zavírání zásuvek je dobržďování soft closing. Použitý materiál je ekologický, bez obsahu volného formaldehydu a toxických látek.

Rozměry

Š 165 x H 49,8 x V 65 cm

Podnož

Kovové nohy

Stolová deska

Ekologický kámen

Ke stažení:

Přejete si objednat nebo máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Patříme mezi špičky v bytových interiérech ve střední Evropě. Každý kus našeho nábytku je zcela jedinečný a vyráběný přímo na zakázku. Proto rádi splníme každé vaše specifické přání a očekávání a budeme individuálně řešit každou vaši objednávku.

Styl: Glamour Katalogové číslo: KJVR630KT
Značka: Alf Italy Doba dodání: 6-10 týdnů
Kolekce: Alf Italy - Versilia - obývací pokoj