Powered by Smartsupp
search
Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

Tv base

Glamour televizní stolek Alf Italy Oceanum

Cena od 34 431 Kč

Poptat produkt
Tv base

Glamour televizní stolek Alf Italy Oceanum

Glamour televizní stolky od italského výrobce Alf Italy. Luxusní stolky, které přináší elegantní a rafinovaný prvek do každého prostoru.

Věhlasná italská značka Alf Italy nabízí širokou nabídku bytového nábytku v mnoha barevných provedeních. Každý produkt pochází z dané kolekce, ze které si můžete vybavit celý interiér, díky tomu docílíte sjednoceného designu. Nábytek je vzdušný, moderní a vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů! Povrch je dobře udržovatelný a příjemný na dotek.

Stolek Oceanum má povrch v modré dýze Cobalt Eukalyptus ve vysokém lesku v kombinaci s dekorem lesklého tmavě šedého metalového povrchu a mosaznými prvky. Má ideální rozměr na velkou televizní obrazovku. Součástí stolku jsou police, zásuvka a dvě skříňky s policemi, do kterých snadno uložíte různé nezbytnosti k elektronice. Vnitřní prostor zásuvek je ve světle šedém dekoru. Součástí stolku jsou i tři otvory pro vývod kabeláže, které se nachází v zádové části.

Tato kolekce má dýhovaný povrch z přírodního dřeva, tudíž je každý jednotlivý nábytkový kus zcela originální a má jedinečnou kresbu. Kovové součásti jako jsou madla nebo nohy jsou vyrobeny z kartáčované mosazi, která je broušena ručně. Výsledkem je tak dokonalá kvalita spojená s osobitým stylem. Různorodost povrchů není chápána jako vada, jedná se o přidanou hodnotu přírodních materiálů spojenou s ručním opracováním.

Rozměry

Š 178,4 cm x H 42,1 cm x 61,5 cm

Materiál

MDF deska, kov

Vnitřní vybavení

Police, zásuvka, dvě skříňky s policemi, otvor pro vývod kabeláže

Ke stažení:

Přejete si objednat nebo máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Patříme mezi špičky v bytových interiérech ve střední Evropě. Každý kus našeho nábytku je zcela jedinečný a vyráběný přímo na zakázku. Proto rádi splníme každé vaše specifické přání a očekávání a budeme individuálně řešit každou vaši objednávku.

Styl: Glamour Katalogové číslo: KJOC630
Značka: Alf Italy Doba dodání: 6-10 týdnů
Kolekce: Alf Italy - Oceanum - obývací pokoj