Powered by Smartsupp
search
Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

2 d curio basement (1)

Glamour komoda dvoudveřová Alf Italy Oceanum

Cena od 25 816 Kč

Poptat produkt
2 d curio basement (1)

Glamour komoda dvoudveřová Alf Italy Oceanum

Glamour příborník od italského výrobce Alf Italy. Luxusní komody, které přináší elegantní a rafinovaný prvek do každého prostoru.

Věhlasná italská značka Alf Italy nabízí širokou nabídku bytového nábytku v mnoha barevných provedeních. Každý produkt pochází z dané kolekce, ze které si můžete vybavit celý interiér, díky tomu docílíte sjednoceného designu. Nábytek je vzdušný, moderní a vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů! Povrch je dobře udržovatelný a příjemný na dotek.

Komoda Oceanum má povrch v modré dýze Cobalt Eukalyptus ve vysokém lesku v kombinaci s dekorem lesklého tmavě šedého metalového povrchu a mosaznými prvky. Má ideální rozměr i na televizní obrazovku. Součástí jsou dvě skříňky s policemi, do kterých snadno uložíte různé nezbytnosti.

Tato kolekce má dýhovaný povrch z přírodního dřeva, tudíž je každý jednotlivý nábytkový kus zcela originální a má jedinečnou kresbu. Kovové součásti jako jsou madla nebo nohy jsou vyrobeny z kartáčované mosazi, která je broušena ručně. Výsledkem je tak dokonalá kvalita spojená s osobitým stylem. Různorodost povrchů není chápána jako vada, jedná se o přidanou hodnotu přírodních materiálů spojenou s ručním opracováním.

Rozměry

Š 99,6 cm x H 42,1 cm x V 67,7 cm

Vnitřní vybavení

2 skříňky s policemi, otvor pro vývod kabeláže

Materiál

MDF deska, kov

Ke stažení:

Přejete si objednat nebo máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Patříme mezi špičky v bytových interiérech ve střední Evropě. Každý kus našeho nábytku je zcela jedinečný a vyráběný přímo na zakázku. Proto rádi splníme každé vaše specifické přání a očekávání a budeme individuálně řešit každou vaši objednávku.

Telefon*
Styl: Glamour Katalogové číslo: KJOC602
Značka: Alf Italy Doba dodání: 6-10 týdnů
Kolekce: Alf Italy - Oceanum - obývací pokoj
Alf Italy - Oceanum - jídelna
Alf Italy - Oceanum - ložnice