Powered by Smartsupp
search
Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

Desk 120

Glamour kancelářský stůl Alf Italy Matera

Cena od 19 906 Kč

Poptat produkt
Desk 120

Glamour kancelářský stůl Alf Italy Matera

Glamour kancelářský stůl od italského výrobce Alf Italy. Luxusní stoly, které přináší elegantní a rafinovaný prvek do každého prostoru.

Věhlasná italská značka Alf Italy nabízí širokou nabídku bytového nábytku v mnoha barevných provedeních. Každý produkt pochází z dané kolekce, ze které si můžete vybavit celý interiér, díky tomu docílíte sjednoceného designu. Nábytek je vzdušný, moderní a vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů! Povrch je dobře udržovatelný a příjemný na dotek.

Nejdůležitějším prvkem celé kanceláře je kancelářský stůl. Měl by být bytelný a nabízet spoustu prostoru na počítač, dokumenty a další nezbytné komponenty, které jsou potřebné k práci. Kancelářský stůl Matera je ztělesněním praktičnosti a designu. Dekor kancelářského stolu je dub Rim ve vysokém lesku v kombinaci s dekorem hnědého zrnitého povrchu. Tento stůl bude kvalitní a luxusní dominantou vaší kanceláře.

Stůl nabízíme ve 3 možných rozměrech viz. katalog.

Tento kancelářský stůl lze kombinovat s přídavným stolem o rozměrech 120 x 61 x 76 cm a vytvořit si tak větší pracovní plochu tvaru L.

Rozměry

Dle vámi vybrané varianty viz. katalog

Materiál

MDF deska, kov, lamino

Ke stažení:

Přejete si objednat nebo máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Patříme mezi špičky v bytových interiérech ve střední Evropě. Každý kus našeho nábytku je zcela jedinečný a vyráběný přímo na zakázku. Proto rádi splníme každé vaše specifické přání a očekávání a budeme individuálně řešit každou vaši objednávku.

Styl: Glamour Katalogové číslo: PJMM0784
Značka: Alf Italy Doba dodání: 6-10 týdnů
Kolekce: Alf Italy - Matera - pracovna