Powered by Smartsupp
search
Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

table (5) (1)

Glamour jídelní stůl Alf Italy Athena

Cena od 53 984 Kč

Poptat produkt
table (5) (1)

Glamour jídelní stůl Alf Italy Athena

Glamour jídelní stůl od italského výrobce Alf Italy. Luxusní jídelní stoly, které přináší elegantní a rafinovaný prvek do každého prostoru.

Alf Italy je luxusní italská značka nábytku, která se specializuje na elegantní design a prvotřídní kvalitu. Jejich kolekce spojují moderní estetiku s tradicí řemeslného zpracování, nabízející sofistikované a nadčasové kousky pro váš domov.

Ideální místo, kde se můžete sejít s rodinou či přáteli a společně si vychutnat výborné jídlo a sdílet si své zážitky je u jídelního stolu, který tvoří nejvýraznější prvek celé jídelny. Jídelní stůl Athena s rozkladem je bytelný, prostorný a má dlouhou životnost. Jeho povrch je v dýze Greige Whitewood ve vysokém lesku. Při kontrole rozměrů zároveň myslete na to, že kolem jídelního stolu potřebujete alespoň metr volného místa. Součástí balení je i přídavná deska.

Tento stůl nabízíme ve dvou rozměrech šíře 160 cm a 196 cm. Součástí stolů je přidavná deska a stůl se tím rozšíří na šíři 210 cm nebo v případě druhého stolu na 250 cm.

Vyrábí se pouze v tomto barevném provedení. Použitý materiál je ekologický, bez obsahu volného formaldehydu a toxických látek.

Rozměry

Š 160 cm (po rozkladu 210 cm) x H 95 x V 76 cm

Podnož

Dvě nohy se skleněnou oporou

Stolová deska

MDF deska

Ke stažení:

Přejete si objednat nebo máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Patříme mezi špičky v bytových interiérech ve střední Evropě. Každý kus našeho nábytku je zcela jedinečný a vyráběný přímo na zakázku. Proto rádi splníme každé vaše specifické přání a očekávání a budeme individuálně řešit každou vaši objednávku.

Styl: Glamour Katalogové číslo: PJAT0615
Značka: Alf Italy Doba dodání: 6-10 týdnů
Kolekce: Alf Italy - Athena - jídelna