Powered by Smartsupp
search
Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

Hotel-sitting-room-furnishings-classic-living-room-furniture-Villa-Venezia-collection-Modenese-Gastone14587

Zámecká pohovka Modenese Gastone Villa Venezia 11420 trojmístná

Cena na vyžádání

Poptat produkt
Hotel-sitting-room-furnishings-classic-living-room-furniture-Villa-Venezia-collection-Modenese-Gastone14587

Zámecká pohovka Modenese Gastone Villa Venezia 11420 trojmístná

Zámecká pohovka s čalouněním a dřevěným rámem od italského výrobce Modenese Gastone nabízí luxusní a jedinečný prvek pro nejnáročnější klienty. Každý kus je ručně vyráběn italskými mistry, přizpůsobený přesně vašim potřebám a představám.

Modenese Gastone je italská rodinná firma s dlouholetou tradicí, založená již v roce 1818. Specializuje se na výrobu luxusního nábytku v klasickém a neoklasickém stylu, který vyniká precizním zpracováním a použitím nejkvalitnějších a exkluzivních materiálů. Jejich nábytek je ručně vyráběný do nejmenších detailů jako je například ruční vyřezávání nebo zlacení štětečkem, což zajišťuje jedinečnost každého kusu a také výrobu každého kusu přesně dle vašich představ. Každý detail lze změnit na vaše přání.

Modenese Gastone klade důraz na detail, eleganci a kombinaci tradičních řemeslných technik s moderním designem, což je činí oblíbenými mezi klienty po celém světě hledajícími exkluzivní a nadčasové interiéry.

Italier má pro značku Modenese Gastone výhradní zastoupení pro celou ČR a SR.

Tato exkluzivní značka nábytku nabízí také exkluzivní služby jako je servis v případě jakéhokoli poškození.

Středobod obývacího pokoje byl vždy ve znamení kvalitní a designové pohovky, která upoutá pozornost na první pohled. Na barokní pohovce Villa Venezia můžete s velkou parádou přivítat nejrůznější návštěvy, vytvořit teplé a útulné místo pro rodinu nebo zkrátka jen lenošit. Na požádání změníme její rozměry, počet míst k sezení, barevné provedení, materiály, čalounění ale i zdobení. Je vhodná spíše do větších místností, kde prostoru dodá pocit útulnosti a luxusu. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si šálek pravé Itálie. Součástí pohovky nejsou polštáře, které vidíte na obrázcích. 

  • Nabízíme možnost i prošívaného čalounění s knoflíky či krystaly Swarovski
  • K dispozici jsou čtyři různé typy sedáků podle rozdílného stupně měkkosti
  • Dekorační polštáře, které můžete vidět ve fotogalerii produktu, máme k dispozici v různých barevných provedeních a rozměrech

Neváhejte nás kontaktovat ohledně cenové nabídky, která vám bude připravena přímo na míru dle vašich specifických požadavků.

ZDE SI PRO INSPIRACI MŮŽETE PROHLÉDNOUT NAŠE ZÁMECKÉ REALIZACE.


Ke stažení:

Přejete si objednat nebo máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Patříme mezi špičky v bytových interiérech ve střední Evropě. Každý kus našeho nábytku je zcela jedinečný a vyráběný přímo na zakázku. Proto rádi splníme každé vaše specifické přání a očekávání a budeme individuálně řešit každou vaši objednávku.

Telefon*
Styl: Baroko Katalogové číslo: 11420
Značka: Modenese Gastone Interiors Doba dodání: 2-4 měsíce
Kolekce: Modenese Gastone - Villa Venezia