Powered by Smartsupp
search
Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

Hadrwood-classic-Italian-carved-tv-stand-Villa-Venezia-collection-Modenese-Gastonegrfewds

Zámecký televizní stolek Modenese Gastone Villa Venezia 11110

Cena na vyžádání

Poptat produkt
Hadrwood-classic-Italian-carved-tv-stand-Villa-Venezia-collection-Modenese-Gastonegrfewds

Zámecký televizní stolek Modenese Gastone Villa Venezia 11110

Zámecký televizní stolek od italského výrobce Modenese Gastone představuje luxusní a jedinečný prvek pro nejnáročnější klienty. Každý kus je ručně vyráběn italskými mistry a pečlivě přizpůsoben vašim individuálním potřebám a představám.

Věhlasná italská značka Modenese Gastone s dlouholetou tradicí nabízí širokou nabídku zámeckého, komerčního či bytového nábytku v barokním a klasickém stylu. Každý nábytkový kus je individualizován dle přání zákazníka. Jedná se o exkluzivní ručně vyráběný nábytek. Italier má pro značku Modenese Gastone výhradní zastoupení pro celou ČR a SR.

Televizní stolek Villa Venezia bude originálním společníkem vašeho obývacího pokoje. Pevnost, stabilita a styl jsou pilíři tohoto vyladěného kousku nábytku. Má ideální rozměr na televizní obrazovku. Součástí stolku jsou tři zásuvky, dvě skříňky s policí a otevřený segment s policemi. 

Rozměry: délka 160 x hloubka 50 x výška 75 cm

Produkt lze jakkoli přízpůsobit, ať už rozměry barevné provedení, materiály, ale i zdobení, které může být podle vašeho návrhu, například i rodinný erb. 

Nábytek Modenese Gastone nejen zdobí interiéry, ale také vypráví příběh o bohaté tradici italského designu a uměleckého řemesla. Nabízíme exkluzivní služby i po dodání produktu. Neváhejte nás kontaktovat ohledně cenové nabídky, která vám bude připravena přímo na míru dle vašich specifických požadavků.

ZDE SI PRO INSPIRACI MŮŽETE PROHLÉDNOUT NAŠE ZÁMECKÉ REALIZACE. 

Ke stažení:

Přejete si objednat nebo máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Patříme mezi špičky v bytových interiérech ve střední Evropě. Každý kus našeho nábytku je zcela jedinečný a vyráběný přímo na zakázku. Proto rádi splníme každé vaše specifické přání a očekávání a budeme individuálně řešit každou vaši objednávku.

Telefon*
Styl: Zámecké kolekce Katalogové číslo: 11110
Značka: Modenese Gastone Interiors Doba dodání: 2-4 měsíce
Kolekce: Modenese Gastone - Villa Venezia