Powered by Smartsupp
search
Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

Prvotřídní zámecký nábytek

Zámecké a klasické interiéry na klíč

Jsme exkluzivními prodejci výrobce Modenese Gastone pro celý český a slovenský trh

 

O MODENESE

Příběh luxusních interiérů Modenese se začal psát v roce 1818, kdy rodina Modenese zahájila výrobu dřevěného nábytku. Uplynula dvě století a rodinný podnik se pečlivě předával z otce na syna po sedm generací. Dnes je Modenese Luxury Interiors výrobcem špičkového nábytku s bohatými zkušenostmi v oblasti designu luxusních interiérů, který svým klientům nabízí celou řadu služeb: od deskových kolekcí ručně vyráběného nábytku na míru až po individuální navrhování a realizaci projektů na klíč.

 

1
Kompletní podpora asistenčního týmu
2
Možnost schůzky s italskými designéry  přímo ve Vašich prostorech
3
Layout a vizualizace interiéru
4
Zajištění veškerých vzorků materiálů a čalounění
5
Zakázková výroba zámeckého a klasického nábytku
6
Termín výroby 2-3 měsíce

 

Nová realizace soukromého zámečku

PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ SHOWROOM

Výrobce Modenese Gastone Interiors - představení

 

Projekty elegantního designu interiérů pro nejnáročnější zákazníky

My, zástupci výrobci Modenese, jsme hrdí na to, že Vám můžeme představit nejexkluzivnější vize, tipy, schémata, dispozice a ruční skici k dokončení Vašeho elegantního vysněného domu. Naši experti na interiérový design provedou s největší pečlivostí měření v místě realizace, aby tak vytvořily co nejoptimálnější uspořádání daného prostoru. Od výběru podlah, dveří z masivního dřeva, oken, stěn, stropních dekorací včetně okrasných detailů na míru, až po nábytek dle Vašeho vkusu a výběru. Veškerá naše tvorba je v designovém souladu, včetně veškerých čalounění, osvětlení a doplňků. Neváhejte a vyzkoušejte náš autentický italský styl, jenž je známý již po celém světě. Naše služby obletěly svět a s naší tvorbou se můžete setkat například i v Miami, Los Angeles, Kuvajtu, Dubaji, New Yorku, Londýně a Džiddě..

 

 

01

PRVNÍ KROK: SETKÁNÍ S KLIENTEM

Prvním logickým krokem je úvodní schůzka klienta s naším designerským týmem, abychom tak zjistili preference stylu a dokázali tak vyhovět veškerým přáním a vizím klienta. Je třeba znát dispozice daných prostor a vkus klienta. V kombinaci s našimi originálními nápady tak můžeme docílit dokonalého projektu plného inspirace, luxusu, originality a elegance, podpořené nádechem prémiového italského designu.

02

DRUHÝ KROK: DESIGNOVÝ KONCEPT

V druhém kroku představujeme klientovi výsledky naší kreativity, kde si ukážeme jednotlivé návrhy na základě předešlé domluvy a společnými silami tak vyselektujeme takové vizualizace, které nejvíce odpovídají požadavkům a vizím klienta. Náš tým designerů Vám předloží náčrtky, moodboardy (koláže sestavené z jednotlivých designově sjednocených prvků pro lepší představu) a poskytne tu nejlepší podporu při rozhodování. Nebereme však v potaz jen architektonické prvky interiéru, vlastní rozložení jednotlivých prvků v něm, ale zároveň i kulturní či etnické preference klienta. Všechny drobné detaily tak pomohou vytvořit autentický designový koncept, jenž bude odrážet individuální způsob života. Klíčovou roli na této cestě za Vaším vysněným interiérem je v neposlední řadě náš originální italský designový nábytek.

03

TŘETÍ KROK: FINÁLNÍ NÁVRH PROJEKTU & SAMOTNÁ REALIZACE

Ve třetí fázi máme již vypracované kompletní návrhy designu, včetně 3D vizualizací a společně s klientem vybíráme variantu, která mu sedí nejvíce v rámci designu a rozpočtu. Vedle 3D renderů máme k dispozici i technické výkresy, díky kterým je celková kompozice srozumitelná a vše tak do sebe přesně zapadá. Takto na míru ušitý projekt, který vystihuje veškeré preference a potřeby klienta už stačí jen schválit a zrealizovat. Designéři a architekti z Modenese budou ideálním partnerem pro Vás, k dosažení dokonalého projektu interiéru v duchu osobitého italského stylu.

 

Realizace

 

 

 

KATALOGY

Hlavní katalog

Royal

Imperial

Villa Venezia

Bella Vita

Deluxe

Casanova

Kanceláře

Osvětlení

Koupelny

Šatny

Hotely

Baroque

Domácí kina

Závěsy

Obrazy

Podlahy

Koberce

Dveře

Dřevěné panely

Příslušenství

 

Co můžeme nabídnout?

Dokážeme zrealizovat interiér od prvního do posledního krůčku a to vše v jednotném zámeckém stylu:

 • bytový nábytek
 • atypický nábytek
 • komerční nábytek
 • sedací a úložný nábytek
 • kuchyně a koupelny 
 • šatny 
 • domácí kina a bary
 • nástěnné panely
 • dřevěné panely 
 • koberce
 • textilní dekorace (závěsy & záclony)
 • obrazy a rámy
 • osvětlení
 • tapety
 • doplňky 
 • a další

 

 

Jak probíhá spolupráce?

 • Zaujaly vás naše služby? Budeme rádi, když se nás rozhodnete kontaktovat. Domluvíme se na osobní schůzce.
 • Během osobního setkání si vyslechneme vaše představy a požadavky. Sdělíte nám, jak by měl interiér vypadat, k čemu by měl sloužit a co od něho očekáváte.
 • Důležitou součástí schůzky je také stanovení rozpočtu. Velmi nám pomůže, když odhadnete předběžný budget.
 • Prostory si osobně pečlivě zaměříme a nafotíme. I to je nezbytná součást průběhu spolupráce, která nám usnadní plánování.
 • Poté vám předložíme layout, návrh a cenovou nabídku. Případně lze připravit i 3D vizualizaci, díky které získáte daleko lepší představu, jak bude celý koncept vypadat. 3D vizualizace je placená služba.
 • Předložíme vám návrh k odsouhlasení a domluvíme si harmonogram realizace. Vždy se snažíme udělat maximum, abyste svůj vysněný prostor měli k dispozici v co nejkratším čase.
 • Samozřejmostí je pro nás poskytnout vám následnou asistenci a být vám k ruce v případě doladění detailů interiéru.