Za klienty osobně jezdíme, sjednejte si s námi schůzku.

MENU
0
0

Za klienty osobně jezdíme, sjednejte si s námi schůzku.

Prvotřídní zámecký nábytek

MAJESTÁTNÍ NÁBYTEK A VYBAVENÍ V ZÁMECKÉM INTERIÉRU 

V kooperaci s předními italskými značkami a renomovanými společnostmi dodáváme exkluzivní italský nábytek, který se vyznačuje dokonalým řemeslným zpracováním, funkčností a perfektním technickým vybavením. Vybrat si náš špičkový nábytek, znamená vybrat si tu nejlepší kvalitu interiérů a dekorací pro váš srdcový projekt.

Dvě století historie a tradice výroby nábytku se podepisují na výsledném díle.  

 

REALIZACE ZÁMECKÉHO INTERIÉRU

 

1
Kompletní podpora asistenčního týmu
2
Možnost schůzky s italskými designéry 
3
Široké portfolio zámeckého nábytku
4
Návrh i vizualizace
5
Prezentace
6
Zajištění veškerých vzorků materiálů

Pro velké projekty je součástí schůzka s kolegy z Itálie, kdy se zabýváme interiérem a jeho detaily, aby jeho výsledný dojem byl dokonalý. A tím vznikají promyšlené a přepychové interiéry se špetkou hravosti. 

 

VŠE PRO DOKONALÝ POCIT 

Náš majestátní a sugestivní nábytek vám umožní zažít neodolatelný pocit přepychu a luxusu. Naši designéři se postarají o nejmenší detaily interiérů a naši řemeslníci vytvoří špičkový nábytek na míru vašim potřebám a požadavkům. Realizujeme úchvatné interiéry a dodáváme nádherné kusy nábytku, které odrážejí staletou historii.

NA DETAILECH ZÁLEŽÍ

Do všech realizací vkládáme inspirativní nápady a originální řešení s tradičním a nadčasovým stylem italského královského designu. Poskytujeme vysoce kvalitní služby, luxusní nábytek, vybavení na míru a exkluzivní doplňky se zlatými detaily, mramorem a perleťovými vložkami. Symbolika a fresky opakující se na stolech, závěsech či podlaze? Navrhneme řešení od A do Z. Se vším všudy.

 

Víme, co všechno obnáší dokonalý interiér.
 
Jsou to jednoznačně detaily, které utváří celý dojem a proto Vám chceme práci trochu usnadnit. Nábytek vyrábíme na zakázku a navrhneme jej v nejlepší, špičkové italské kvalitě. Navrhneme vám interiér vašich snů. 

 

Co můžeme nabídnout?

Dokážeme zrealizovat interiér od prvního do posledního krůčku a to vše v jednotném zámeckém stylu:

 • bytový nábytek
 • atypický nábytek
 • komerční nábytek
 • sedací a úložný nábytek
 • kuchyně a koupelny 
 • šatny 
 • domácí kina a bary
 • dřevěné panely 
 • koberce
 • textilní dekorace (závěsy & záclony)
 • obrazy a rámy
 • osvětlení
 • doplňky 

 

ZAPŮJČENÍ VZORKŮ

Vzorky materiálů a barev jsou nezbytné pro správný výběr nábytku. Rádi Vám zapůjčíme vzorky, které budou vyrobeny přímo pro Váš projekt.

OSOBNÍ SETKÁNÍ

Rádi Vás navštívíme a přivezeme veškeré materiály. Ke kompletnímu sortimentu Vám sdělíme vše potřebné a společně probereme možné dispozice a řešení. Také Vám ukážeme nabídku barevného provedení a materiálů. Přeci spolupráce založená na osobních vztazích je ta nejlepší - zavolejte a vše probereme u šálku výborného italského espressa. 

 

 

 

PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ SHOWROOM

 

 

NAKOUKNĚTE POD POKLIČKU PROJEKTŮ INTERIÉRŮ 

Chcete si udělat lepší představu? Nakoukněte pod ruku těm nejlepším. Budete si tak moci udělat barvitější obrázek o tom, co můžete čekat a na co se můžete těšit.

Jak probíhá spolupráce?

 • Zaujaly vás naše služby? Budeme rádi, když se nás rozhodnete kontaktovat. Domluvíme se na osobní schůzce.
 • Během osobního setkání si vyslechneme vaše představy a požadavky. Sdělíte nám, jak by měl interiér vypadat, k čemu by měl sloužit a co od něho očekáváte.
 • Důležitou součástí schůzky je také stanovení rozpočtu. Velmi nám pomůže, když odhadnete předběžný budget.
 • Prostory si osobně pečlivě zaměříme a nafotíme. I to je nezbytná součást průběhu spolupráce, která nám usnadní plánování.
 • Poté vám předložíme layout, návrh a cenovou nabídku. Případně lze připravit i 3D vizualizaci, díky které získáte daleko lepší představu, jak bude celý koncept vypadat. 3D vizualizace je placená služba.
 • Předložíme vám návrh k odsouhlasení a domluvíme si harmonogram realizace. Vždy se snažíme udělat maximum, abyste svůj vysněný prostor měli k dispozici v co nejkratším čase.
 • Samozřejmostí je pro nás poskytnout vám následnou asistenci a být vám k ruce v případě doladění detailů interiéru.

 

KATALOGY

Villa Venezia

Bella Vita

Deluxe

Casanova

Kanceláře

Osvětlení

Koupelny

Šatny

Hotely

Imperial

Baroque

Royal

Domácí kina

Závěsy

Obrazy

Podlahy

Koberce

Dveře

Dřevěné panely

Příslušenství

 

O MODENESE 

Příběh luxusních interiérů Modenese se začal psát v roce 1818, kdy rodina Modenese zahájila výrobu dřevěného nábytku. Uplynula dvě století a rodinný podnik se pečlivě předával z otce na syna po sedm generací. Dnes je Modenese Luxury Interiors výrobcem špičkového nábytku s bohatými zkušenostmi v oblasti designu luxusních interiérů, který svým klientům nabízí celou řadu služeb: od deskových kolekcí ručně vyráběného nábytku na míru až po individuální navrhování a realizaci projektů na klíč.

Služby v oblasti designu interiérů

Služba Modenese Luxury Interior Design poskytuje různorodá řešení pro exkluzivní vybavení interiérů, které je mimořádně jedinečné, elegantní a funkční.

Klasický architektonický design

Vyberte si Modenese Luxury Interiors pro kompletní návrh interiéru vaší královské vily a rezidenčního paláce. Nabízíme vám nejlepší klasické interiéry, oblíbený luxusní nábytek a exkluzivní doplňky. Profesionální pomoc a tradiční barokní styl italských designérů bude představovat exkluzivní poradenství na míru a královský exkluzivní interiérový design.

Rozložení interiéru

Náš tým prostuduje váš projekt, aby vám mohl nabídnout ten nejlepší výběr luxusního a klasického designového nábytku. Vytvoříme vám projekt interiéru na míru, který uspokojí váš styl a vkus s nejlepší italskou kvalitou a exkluzivním barokním designem.

Luxusní italské interiéry

Ozdobte své luxusní vily a paláce tím nejlepším barokním stylem vyrobeným v Itálii. Exkluzivní nápady na interiérový design s opulentním stylem a nejlepší kvalitou jedinečného projektu interiérového designu. Vyberte si poradce Modenese Interiors pro tradiční italské interiérové nápady a exkluzivní designové služby na míru.

Mramorové podlahy

Mramorové podlahy s vodním paprskem vyrobené v Itálii v nejlepší kvalitě. Vzácné a elegantní mramorové podlahy pro váš projekt interiéru vily - u Modenese najdete ty nejelegantnější a nejrafinovanější bytové dekorace.

Interiérové dekorace

Náš tým interiérových designérů prozkoumá a navrhne nejlepší řešení pro vaše soukromé bydlení - od náčrtů až po realitu. Zakázková výroba a design v nejlepší italské kvalitě. Klasický francouzský styl pro luxusní nábytek, vybavení na míru a exkluzivní doplňky se zlatými detaily, mramorem a perleťovými detaily. Ozdobte svůj projekt exkluzivním tradičním vkusem a jedinečným nádechem klasického barokního stylu.

Nástěnná dekorace a Boiserie

Ve společnosti Modenese Luxury Interiors se specializujeme na řešení široké škály truhlářských požadavků, jako je například boiserie - nástěnná dekorace charakterizovaná dřevěnými panely, graciézně vykládanými, rytými nebo vyřezávanými. Naše umělecké zpracování je nejvyšší kvality a specializujeme se na vypracování projektů boiserie na míru v souladu s vaším předloženým rozvržením, materiály, povrchovými úpravami a designovou představou.

Dveře

Exkluzivní rezidenční projekt potřebuje to nejlepší z hlediska kvality i designu. Jedinečné dveře vyrobené na zakázku a navržené týmem interiérových designérů Modenese jsou tou nejlepší volbou pro váš projekt. Naše ruční výroba realizuje vaše představy a požadavky díky našim tradičním zkušenostem a vášni pro zpracování dřeva. Šasové prostory budou vylepšeny zdobenými viktoriánskými dveřmi vyrobenými na zakázku.

Stropní dekorace

Náš tým interiérových designérů vás nasměruje k nejlepším řešením pro dokonalé luxusní stropní dekorace s nejkvalitnějšími italskými produkty a službami: sádrové dekorace a dřevěné podhledy boiserie v klasickém elegantním stylu, exkluzivní klasický styl a jedinečný tradiční barokní design ve všech detailech vašeho projektu.

 

RUČNÍ VÝROBA

 

REALIZACE

Podívejte se na všechny naše dosavadní realizace. Jsou to naše srdcovky.

 

PRODUKTY

Pro lepší představu si projděte produkty kousek po kousku.

 

ZAPŮJČENÍ KATALOGŮ / VZORKŮ A OSOBNÍ SCHŮZKA

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže. Ihned se Vám ozveme a vyladíme Váš projekt k dokonalosti. 

Rádi Vás navštívíme a přivezeme Vám katalogy k Vámi vybraným značkách. Vzorky materiálů a barev jsou nezbytné pro správný výběr nábytku. Ukážeme Vám nabídku barevného provedení a materiálů. Ke kompletnímu sortimentu Vám sdělíme vše potřebné a představíme Vám různé novinky a bestsellery. Přeci spolupráce založená na osobních vztazích je ta nejlepší.

 

Poptávkový formulář

Telefon*
Načítáme...

Co se stane po odeslání poptávky?

Budeme Vás telefonicky kontaktovat a společně se domluvíme na potřebných podkladech pro přípravu cenové nabídky. Rádi se s Vámi domluvíme na osobní schůzce.

Váš obchodní zástupce

obchodni-zastupce
Lucie Votavová
+420 774 431 196
obchod@italier.cz

 

 

GALERIE