MENU
translate icon d-block
CS
0
0

Šijeme na míru

Ušijeme Vám originální kousek

Textilie dají interiéru útulný a zabydlený vzhled. Abychom interiér dotáhli k dokonalosti ušijeme vám na míru téměř cokoliv. Polštářky, ubrusy, potahy, přehozy i dekorace ušijeme v jakémkoliv designu. Máme stovky různých barevných variant a vyjdeme vstříc i nejnáročnějším zákazníkům. Použité materiály jsou kvalitní a jejich vzhled je spojením luxusu a elegance. Poptejte u nás textilie dle vašeho přání a my vám rádi připravíme cenovou nabídku. Vzorníky materiálů Vám rádi zapůjčíme.

Současným trendem je kombinace polštářů různých barev, velikostí, materiálů a jejich struktur. Výsledná kombinace má zcela zásadní vliv na vzhled a celkový dojem z interiéru. I přes zdánlivou nesourodost spolu mohou vytvářet designové kompozice polštáře z lesklého saténu, hrubého přírodního materiálu a syntetické kožešiny.

Pro interiéry v historizujícím stylu se ke zdobení polštářů využívají nápadnější ozdobné paspule, bohaté střapce a kroucené šňůry. Romantické budoáry lze zkrášlit polštáři s krajkou a květinovými aplikacemi.

Nepostradatelnou součástí „výbavy“ pohovky, nebo relaxačního zákoutí s křeslem či lenoškou jsou deky, přehozy a plédy všech velikostí. Do hřejivé deky a plédu je možné se zabalit a relaxovat při četbě, sledování zajímavého filmu nebo popíjení lahodné kávy. Stejně tak je možné jimi dekorovat pohovku, křeslo či další volně stojící kus nábytku.

 

Ukázkové produkty: 

 

Poptávkový formulář:

Telefon*