Jste vlastníci zámku, luxusních vil nebo letohrádků? Podívejte se na naše služby, které jsou šité na míru přímo pro vás

MENU
translate icon d-block
CS
0
0

Atypický

Zakázková výroba

Domov je nenahraditelný. Je to místo, kde jsme obklopeni lidmi a věcmi, na kterých nám záleží. Italský nábytek snoubí styl, kvalitu a jedinečnost. Díky naší široké nabídce modulů a variability Vám umožníme sestavit si vysněnou knihovnu, dětský pokoj, prádelnu, pracovní místnost dle Vašich představ a požadavků. Náš modulární nábytek je k dispozici v mnoha barevných variantách, které navíc lze kombinovat. Abyste si kompozici dokázali lépe představit v prostoru, připravíme Vám zdarma 2D, 3D vizualizaci. Zkrátka, italský nábytek dodá Vašemu domovu to pravé kouzlo. Naše zakázková výroba je kombinací designu a funkčnosti dle Vašeho přání.

 

 Knihovny

 Úložné prostory

 Prádelny

 Kompozice

 Šatny

 Dětské pokoje

 Nebo dle Vašich požadavků

 

 Jak postupovat?

Zaměřte se na druh kompozice (k čemu má sloužit) a vyberte si design podle vlastního vkusu - viz. naše katalogy.

Společně prokonzultujeme Vaše požadavky a doladíme rozměry. Kompozici upravíme na míru tak, aby Vám vyhovovaly police, skříňky, průchodky na kabely, USB, nabíjení pro telefon apod.

Teď jsou na řadě barvy. Rádi Vám osobně přivezeme nebo pošleme náš bohatý vzorník, abyste si v klidu vybrali vhodnou barevnou kombinaci.

Nakonec Vám připravíme konečný 2D-3D návrh a zpracujeme cenovou nabídku.

 

 Obývací stěny

Obývací stěny jsou základem každého útulného obývacího pokoje. Právě tam se často potkáváme se svými blízkými, trávíme společně dlouhé zimní večery, bavíme se s přáteli a relaxujeme po náročném pracovním týdnu. Vyberte si do svého domova moderní obývací stěnu anebo svůj domov sjednoťte kompletní kolekcí v jednotném designu. Naše italské obývací stěny jsou k dispozici v mnoha barevných variantách, které navíc lze kombinovat. Samozřejmostí je pro nás úprava přímo na míru. Naše obývací stěny jsou modulární. Dle Vašich požadavků Vám rádi přidáme šuplíky, dodáme poličky, nebo ubereme skříňky. Abyste si návrh obývací stěny dokázali lépe představit v prostoru, připravíme Vám zdarma 2D vizualizaci. 

 

 Dětské pokoje

Dětský pokoj je královstvím všech dětí. Je to prostor, ve kterém sní, učí se, hrají si a tvoří. Měly by se v něm cítit bezpečně a měl by být vybaven tak, aby v něm našly vše potřebné pro svůj růst. V Italieru najdete neotřelé kousky dětského nábytku, které jsou krásné na pohled, kvalitní a funkční. Vybírat můžete z celých kolekcí nábytku nebo pokoj doplnit jednotlivými produkty z kategorie dětského nábytku. Pro milovníky designu jsme vytvořili kategorii atypického dětského nábytku, který je opravdu stylový a unikátní. Budete ho milovat Vy i Vaši nejmenší.

 

 Knihovny

Mít doma vlastní knihovnu je snem nejednoho vášnivého čtenáře. Mějte své oblíbené knihy stále na očích, a navíc pěkně pohromadě. V naší nabídce najdete především italské kvalitní masivní knihovny, které se stanou stylovou ozdobou Vašeho obývacího pokoje. Knihovnu nemusíte zaplnit jen stohem knih. Své místo si v naší stylové knihovně najdou i malé drobnosti nebo oblíbené dekorace. Knihovna se stane oblíbeným kusem nábytku u Vás doma. Skvěle vypadá, je velmi funkční a je po staletí využívaným pomocníkem milovníků knih.

 

 Šatny

Šatna je vysněnou místností všech milovníků módy. Pokud máte doma dostatek prostoru a můžete si dovolit šatnu, vybavte ji atypickým nábytkem v italském stylu. Určitě oceníte různé skříně, skříňky, komody a taburety a nepohrdnete ani praktickými věšáky a zrcadly, která jsou pro dokonalý outfit nezbytná. Náš nábytek vytvoří z Vaší šatny honosné místo plné krásy a luxusu.

 

 Prádelna

Prádelna je skvělý a praktický prostor každého domova. Je ale těžké uspořádat prádelnu tak, aby byla opravdu efektivní. Tým našich odborníků a designérů je schopen vytvořit prádelnu na míru dle Vašich požadavků. Zařídíme ji tak, aby byla organizovaná s dostatkem prostoru na pračku, sušičku, žehlící prkno a s úložným prostorem na všechny nezbytnosti. Vsázíme především na moderní design, který je uzpůsoben k dennímu provozu, obsahuje potřebné prvky, je jednoduchý, čistý a multifunkční. Prádelnu si zaměříme, navrhneme a poté realizujeme její interiér. Vyjdeme Vám vstříc a jsme otevřeni všem Vašim potřebám a požadavkům.

 

 Katalogy

Vzorové projekty

 

Poptávkový formulář

[form 8e94a77f-fa0a-11eb-8288-065c58f8df6c]