Powered by Smartsupp
search
Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

Katalogy / značky Značka: Zoffoli Zobrazit produkty

O společnosti

Naším posláním je udělat z glóbusu kus nábytku určený pro ty, kteří chtějí dát svým prostorům nádech skvělého stylu a osobnosti. Náš design a výroba byly vždy vyjádřením dokonalosti a kvality.

Od základního soustruhu italského zakladatele, po moderní laboratoř jeho synovce Mattia, od výloh v Římě, Miláně, Florencii až po ty v Londýně a New Yorku. Historie naší značky a našich nezaměnitelných glóbů je bohatá a intenzivní a opravdu stojí za to ji vystopovat, abychom pochopili, kolik vášně a houževnatosti je v našich elegantních glóbech ukryto.

Glóby elegance
Originální, okouzlující, rafinované glóby řady Elegance se vždy vyznačovaly jemným designem. Ideální pro ty, kteří hledají hodnotný kus nábytku a jsou protagonisty každého prostoru.

Stolní glóby
Stolní globusy Zoffoli se skvěle hodí jako doplňky do knihovny, police nebo kanceláře. Jsou také skvělými vzdělávacími předměty: díky jejich aktualizované mapě můžete objevovat svět takový, jaký je dnes. Jedná se o perfektní tip na dárek, který ohromí! Vyberte si stolní globus, který Vám nejlépe vyhovuje.

Stojací glóby
Jsou určeny pro ty, kteří chtějí svému prostředí dodat punc originality. Doplňte svůj interiér jedinečným a elegantním nábytkem, který ve svém nitru ukrývá poklad.

Videa

Zoffoli - výrobní proces

Katalogy

Galerie