Jste vlastníci zámku, luxusních vil nebo letohrádků? Podívejte se na naše služby, které jsou šité na míru přímo pro vás

MENU
translate icon d-block
CS
0
0

Katalogy / značky Značka: Vavex Zobrazit produkty

O společnosti

Společnost Vavex 1990 s.r.o. je jediný výrobce tapet v České republice a zároveň jejich přední prodejce. V roce 2018 rozšířila firma svou výrobu i o balicí papír a obalový materiál. Každý rok se účastníme předních veletrhů po celém světě, kde představujeme naše novinky a produkty, a kde jsme obdrželi několik ocenění.

Historie společnosti
Společnost Vavex byla založena, jak již samotný název napovídá, v roce 1990. Od roku 1992 zastupovala na českém trhu značku A.S. Creation, vytvořila vlastní obchodní síť prodejen po celé České republice s centrálou v Příbrami a zároveň byla rozvíjena spolupráce s obchodními řetězci (Baumax, Hornbach, Globus, Bauhaus, OBI). Dalším významným milníkem byla koupě a rekonstrukce objektu – továrny na výrobu tapet v Teplicích a export vlastních tapet do zahraničí.. V dalších letech společnost Vavex 1990 s.r.o. získala exkluzivní zastoupení světových výrobců tapet Graham &Brown,Grandeco, Eijffinger a mnoha dalších. Nabídka tapet je velmi široká, najdete v ní více než 10000 druhů tapet, které jsou díky vlastní výrobě a přímému odběru za příjemné ceny. Společnost Vavex 1990 s.r.o. se zaměřuje také na prodej vybavení koupelen pod značkou „Království koupelen“ a na prodej podlahových krytin a doplňků pod značkou „Království interiérů“. Díky všem těmto aktivitám, dlouholeté tradici, maloobchodní i velkoobchodní činnosti a síti vlastních prodejen je významným partnerem koncovým klientům, designérům, architektům i dodavatelům velkých projektů. V roce 2018 firma rozšířila svou výrobu o dárkový balicí papír a obaly na potraviny (máslo, sýry, bujony, cukrovinky,..)

Filozofie společnosti
Vavex je malá firma, která je díky tomu velmi flexibilní a můžeme, umíme, rychle reagovat na požadavky a potřeby klientů. Naší prioritou jsou tak nejenom kvalitní produkty, ale zároveň kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci, kteří poskytují naším klientům prvotřídní servis.

Videa

Vavex

Katalogy

Načíst další ( 7 )

Galerie