Katalogy a vzorky zasíláme ZDARMA na Vaši adresu

MENU
translate icon d-block
CS
0
0

Katalogy a vzorky zasíláme ZDARMA na Vaši adresu

Katalogy / značky Značka: Tonin Casa Zobrazit produkty

O společnosti

Produkty Tonin Casa jsou kompletně vyráběny v Itálii: každá položka pochází z nápadů našich designérů, z kvality a rafinovanosti materiálů, z vášně, která nás inspiruje a z jedinečnosti italského vkusu. Všechny výrobky italské značky Tonin Casa jsou vyráběny s výběrem trendových, rafinovaných a elegantních surovin, které usilují o vysoké bezpečnostní standardy a vysokou spolehlivost. Základním cílem je spojit krásu a funkčnost, tradici a inovaci, propracované detaily a soudržnost mezi jednotlivými prvky. Všechny výrobky mají naprosto originální charakter. Každý jednotlivý kus má svou vlastní duši: duši těch, kteří si ji vybrali pro svůj domov.

Jedinečná pro kvalitu a originalitu svých produktů od stolů, konferenčních stolků, židlí a křesel až po postele, příborníky, knihovny, ale i osvětlení a mnoho dalších doplňků a zařizovacích doplňků. Syntéza vášně, řemeslné zručnosti, funkčnosti a nových trendů v oblasti designu, Tonin Casa přináší světu krásu svých výrobků, 100 % vyrobených v Itálii.

Filozofie firmy: ''V naší době by si každý měl umět vytvořit svůj vlastní design.''

Stručná historie společnosti:
Společnost Tonin Casa, kterou založil Gianni Tonin před více než třiceti lety v oblasti Padovy, byla od počátku dokonalým příkladem vášně, elegance a výzkumu v oblasti nábytku. V roce 1975 se zabývala především výrobou obuvi a klasického nábytku. V roce 1982 pak vydala svůj první katalog. Díky úspěchu a důvěře klientů začala tato firma na počátku devadesátých let s výrobou moderního nábytku. Od té doby se společnost Tonin Casa neustále rozvíjela a vyvíjela. Zapojila se do celosvětového prodeje a exportu výrobků.

Videa

Tonin Casa - kolekce Opera Night 2020

Tonin Casa - kolekce Plume

Tonin Casa - kolekce Random

Tonin Casa - kolekce Sinergy

Tonin Casa - kolekce Dot

Tonin Casa - kolekce Beetle

Tonin Casa - kolekce Sintesi

Tonin Casa - kolekce Prime

Tonin Casa Showroom 2020

Katalogy

Galerie

3D prvky