SLEVA -10% NA COKOLIV. ZADEJTE PŘI OBJEDNÁVCE KÓD SRPEN10 A SLEVA JE VAŠE! PLATÍ PRO OBJEDNÁVKY USKUTEČNĚNÉ DO 31.8.2022.

MENU
0
0

 SLEVA -10% NA COKOLIV. ZADEJTE PŘI OBJEDNÁVCE KÓD SRPEN10 A SLEVA JE VAŠE! PLATÍ PRO OBJEDNÁVKY USKUTEČNĚNÉ DO 31.8.2022.

Katalogy / značky Značka: Spagnol Mobili Zobrazit produkty

O společnosti

Italská značka Spagnol Mobili, která byla založená v roce 1968 a specializovala se zejména na výrobu postelí a skříní. Aktuálně vyrábí obývací pokoje, sedací soupravy, knihovny, komody, ložnice, šatní skříně, prádelny, dětské pokoje, jídelny a mnoho dalších. Tato firma, od svého založení vyrábí nábytek vysoké kvality a už na počátku 80. let se stala lídrem na trhu s tisíci produkty v nabídce. Veškerý nábytek se vyrábí v Itálii za pomoci tradiční řemeslné výroby a neustále výrobní inovace ženou tuto firmu neustále vpřed. V továrně o rozloze více než 50 000 m2 vyvíjí Spagnol Mobili všechna výrobní oddělení v jedné linii: lakování, soustružení, zpracování polotovarů, industrializace a balení hotových výrobků. Design, hledání nových řešení pro vybavení prostor a designové komponenty vždy hrály pro Spagnol Mobili strategickou roli ve spokojenost klientů.

Výhodou značky Spagnol Mobili je, že si můžete sladit všechen nábytek do stejných barev pro sjednocení interiéru, jelikož máte na výběr z více než 100 barevných provedení čili variant je opravdu mnoho.  Většina nábytku je zároveň modulární, což znamená, že Vám navrhneme interiér vč. designových tvarů, úložných prostorů dle Vašich požadavků.

Videa

Spagnol - představení

Spagnol - kolekce Living

Spagnol - noční stolek kolekce Thai

Spagnol - úložný prostor

Spagnol - obývací stěna

Katalogy

Galerie