Powered by Smartsupp
search
Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

Katalogy / značky Značka: SantaLucia Zobrazit produkty

O společnosti

Santa Lucia je přední společností v oblasti návrhu a výroby nábytku pro domy i hotely. Vášeň k nábytku je vyjádřena ve všech výrobních rozhodnutích, které umožňují přizpůsobení produktů jak pro domácnosti, tak pro konkrétní komerční projekty. Téměř 50 let činnosti naučily firmu Santa Lucia, že silnými body, na které by se měli zaměřovat, jsou: spokojenost zákazníků, předvídání potřeb trhu a flexibilita nabídky produktů a služeb. Santa Lucia neustále inovuje: nové produkty, nové trhy, noví partneři, nové ekonomické a řídící procesy. Italská společnost Santa Lucia věří, že základem společné cesty růstu jsou čestnost a respekt ve vztahu k jejím zaměstnancům, klientům, dodavatelům, bankám a institucím.

Stručně o historii společnosti:
Firma byla založena již v roce 1965 v Prata di Pordenone. Bylo to vletech hospodářského rozmachu, který s sebou přinesl i nové potřeby a nový životní styl, způsobený rychlými změnami ve společnosti. Tím se také změnily návrhy nábytku, které vycházeli z jednoduchosti. Za pouhých 10 let se tak malá dílna stala velkou společností na dosavadní výrobní ploše 40000 m2 a zaměstnává 150 pracovníků, čímž se stala velkou obchodní společností a získala významnou roli v oblasti nábytku Alto Livenza, která je jednou z nejdůležitějších oblastí světa v rámci výroby italského designového nábytku.

Certifikace
Santa Lucia Spa "zelený přístup" firma obdržela v posledních desetiletích. Používají například vinylové lepidlo pro povrchové úpravy drsných panelů. Santa Lucia měla vždy zvláštní péči o životní prostředí a o své zaměstnance. V současné době se provádí audit, aby získala certifikaci FSC® (Forest Stewardship Council) a oficiálně se stala "zelenou společností". Nábytek je zpracováván velmi kvalitně. Pozornost je věnovaná detailům s automatizační technologií a efektivitou. Výrobní zařízení obsahuje všechny nejmodernější systémy, které dohlížejí na zpracování dřevotřískových desek kategorie E1 s nízkým obsahem formaldehydu podle evropské normy UNI EN309.

Videa

SantaLucia - představení

SantaLucia - výroba

SantaLucia - úložné prostory

SantaLucia - šatní skříně

SantaLucia - obývací stěna Pratico

SantaLucia - showroom

Katalogy

Galerie

Showroom

3D prvky