Powered by Smartsupp
search
Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

Katalogy / značky Značka: Olympus Brass Zobrazit produkty

O společnosti

Když se ponoříte do světa Olympus Brass, otevřou se před vámi dveře do říše luxusních zámeckých pokladů. Tato exkluzivní firma se specializuje na výrobu luxusních zámeckých váz, hodin a lamp, které zanechávají v srdcích obdiv a úžas.

Olympus Brass nejen zvelebuje prostor, ve kterém jsou jeho klenoty umístěny, ale také vdechuje nový život do minulosti. Každý kousek, zda jsou to nádherné vázy nebo elegantní hodiny, nese s sebou historii a tradici. Firmě se podařilo zúročit dlouholeté znalosti a dovednosti zpracování materiálů, které zdědila od italských a francouzských mistrů.

Výsledkem jsou nejen luxusní kousky, ale také umělecká díla, která svými detaily a dokonalostí oplývají. Každý prvek je pečlivě vytvořen, zdoben a zpracován tak, aby vám přinesl nejen vizuální rozkoš, ale také pocit autenticity.

Z nabídky Olympus Brass si můžete vybrat zámecké vázy, které okouzlí svou elegancí a jedinečným designem. Luxusní zámecké hodiny vás přenesou do minulých ér a budou nejen ukazovat čas, ale také zdobit váš prostor. Stolní hodiny a lampy z této značky spojují funkčnost s uměleckým výrazem, čímž vytvářejí unikátní prvky pro váš interiér.

S Olympus Brass získáváte více než jen produkty - získáváte díla umění, která zosobňují luxus, eleganci a jedinečnost. Je to investice do krásy a vkusu, která bude krášlit váš domov po mnoho let.

Katalogy

Galerie