Jste vlastníci zámku, luxusních vil nebo letohrádků? Podívejte se na naše služby, které jsou šité na míru přímo pro vás

MENU
translate icon d-block
CS
0
0

Katalogy / značky Značka: ila Zobrazit produkty

O společnosti

Značka ila byla založena v Itálii světovým lídrem s více než třiceti letými zkušenostmi v produkci vysoce kvalitních umělých a polo-přírodních rostlin, stromů, vertikálních zahrad a zelených dekorací. Spolupracovala s těmi nejprestižnějšími značkami na světě nabízejícími unikátní a exkluzivní produkty. 
Každý aspekt tvorby ila je přizpůsoben tvarem, velikostí a prvky konkrétním požadavkům daného projektu. Tým designérů a architektů se může postarat o projekt od počáteční fáze až po instalaci nebo může poskytnout poradenství v každé fázi procesu návrhu. Personál je také vždy k dispozici při přepravě jakýchkoliv produktů a zařizuje i instalaci výtvorů na místě, to vše po celém světě. 

Produkty
Od začátku své historie přijala ila za svou filosofii produkci polo přírodních stromů a rostlin. Kombinace 100% přírodních kmenů, nejjemnějších umělých listů a ruční zpracování zaměřené na detaily je to, co dělá jejich výrobky tak speciální. Stonky pocházejí z oblastí šetrných k životnímu prostředí a jsou ošetřeny proti stárnutí a parazitům. Každá rostlina a strom značky ila je jedinečným kouskem, jehož cílem je zlepšit krásu přírody a okolního prostředí. Díky pokročilým výrobním technikám, které spojují vysoce kvalitní materiály s poctivou italskou řemeslnou výrobou, jsou všechny stromy a rostliny zcela přizpůsobitelné. Výška, kmen, listy a model stromů a rostlin lze přizpůsobit specifickým požadavkům a vkusům klientů. Firma dokáže jakoukoliv představu zrealizovat. 

Vertikální zahrady
Jsou ideální řešení pro úsporu místa a ponoření se do zcela zeleného prostředí. Položí přírodu přímo na  stěny a vytvoří bujnou a divokou atmosféru. Rychle a snadno se instalují, nevyžadují zavlažovací systém, ořezávání nebo hnojení. Nikdy neuvadnou a nevyžadují žádnou péči a vypadají jako ohromující umělecké dílo. Navíc spojují pohodlí umělých rostlin s krásou kompletního přirozeně vypadajícího prostředí. Jsou přizpůsobitelné na jakýkoli vkus, vhodné pro všechny druhy prostoru. 

Dekorace
Co se týče dekorací, jsou to vyvážené směsi přírodních a umělých prvků, citlivá a jemná syntéza barev a tvarů k dosažení přesné emoce, která má tu moc se každému vštípit do duše. K dispozici jsou všechny velikosti stromů a veškerých dekorací. Obrovská rozmanitost kolekcí sahá od nejmenších květináčů - ozdobí kanceláře, restaurace a úzké prostory až do čtrnácti metrů vysokých stromů pro hotely, nákupní centra, vodní parky a zábavní centra. Díky flexibilitě výroby dokáže ila plně vyhovět všem potřebám klientů.

Videa

ila - the Jungle concept 1

ila - produkty

ila - vertikální zahrady

ila - polo-přírodní rostliny

ila - the Jungle concept 1

ila - water free rostliny

ila - white wave

Katalogy

Galerie

Showroom