Katalogy a vzorky zasíláme ZDARMA na Vaši adresu

MENU
translate icon d-block
CS
0
0

Katalogy a vzorky zasíláme ZDARMA na Vaši adresu

Katalogy / značky Značka: Bubola&Naibo Zobrazit produkty

O společnosti

Společnost zahájila svoji obchodní cestu v roce 1976 a svými kroky ovlivnila historii světa rámů v Itálii, a to díky inovativním nápadům a vítězným tržním možnostem. Dnes Bubola & Naibo není jen „italský rám“, ale stává se „italským dekorem stěn“, který se stále více specializuje na dekoraci, výzdobu a vybavení stěn: lišty, rámy, obrazy, zrcadla a bytové doplňky.

Původ je poznamenán setkáním intuice a neustálým odhodláním dvou rodin, Buboly a Naiba. Aktivní, vášnivá a nepřetržitá účast zakladatelů Maria Vidora a Ermenegildy Buboly, Erminia Naiba a Giny Pancotové jsou genetickým dědictvím společnosti. Praktická přítomnost, která společnost vede každý den, zajišťuje kontinuitu a zároveň ponechává prostor pro inovace, a to díky začlenění druhé generace do společnosti: Flavia Vidor a Carlo Naibo. Filozofie společnosti se rodí jednoduše z harmonického setkání tří základních prvků, které vedly, vedou a nadále budou vést cestu společnosti: vášeň, tradice a inovace. V roce 1976 se zrodila první laboratoř specializovaná na výrobu rámů.

Společnost se dále rozrůstá a pokládá tak silné základy své přítomnosti na různých trzích. Vznikají další a další struktury společnosti jako například Ennevi, struktura věnovaná designu a výrobě lišt pro rámy. Vroce 2008 společnost mění svoji značku a grafickou identitu. Je to symbolická obnova v duchu kontinuity.

Videa

Bubola&Naibo - představení

Bubola&Naibo - výroba

Katalogy

Galerie