Za klienty osobně jezdíme, sjednejte si s námi schůzku.

MENU
0
0

Za klienty osobně jezdíme, sjednejte si s námi schůzku.

Katalogy / značky Značka: Bonaldo Zobrazit produkty

O společnosti

Transformace nápadů do skutečných projektů a vytváření kusů nábytku, které interpretují současné potřeby, bylo vždy posláním společnosti Bonaldo, jedné z nejznámějších italských značek v mezinárodním měřítku. Její kolekce jsou výrazem rafinované výroby v Itálii -stoly, židle, pohovky, postele, doplňky, osvětlení se vyrábějí výhradně v Itálii, využívají se nejmodernější technologie a kvalitní materiály, které se pečlivě vybírají a mají certifikaci o pravosti.

 

Rafinované Bonaldo nesoucí designérský podpis

Tato společnost z oblasti Veneto se sídlem v Padově byla založena v roce1936jako řemeslná firma specializovaná na výrobu kovových postelí. V roce 1971 se Bonaldo poprvé zúčastnil Milánského veletrhu Salone del Mobile. V následující dekádě byly do výroby úspěšně začleněny rozkládací pohovky. Nabídka nábytku se rozšířila o křesla, židle, stoly a doplňky. Objem vývozu se rok od roku zvyšoval, což dokazuje, že Bonaldo je velice oblíbená značka po celém světě. V roce 2000 podnikla značka Bonaldo první kroky v oblasti designu a zahájila úspěšná partnerství s mezinárodními designéry.

V průběhu let se Bonaldo také rozhodlo dát šanci slibným mladým a dosud neznámým návrhářům. Kreativní přínos talentů, jako jsou Karim Rashid, Ron Arad, Bartoli Design, Massimo Iosa Ghini, Mauro Lipparini a Alain Gilles, umožnilo Bonaldo získat hlavní ocenění, jako je cena Red Dot Design Award, cena iF Design Award a Good. Cena za design. Mezi nováčky v týmu designérů Bonalda patří Fabrice Berrux a Paolo Grasselli.  Tato důležitá partnerství pod vedením Bonalda dalo život kolekcím uznávaným po celém světě. K tomu se přidává jedinečnost produkce, která je zcela umístěna v regionu Veneto a která zahrnuje pouze místní dodavatele a řemeslníky, aby zaručili vysoké standardy kvality -100% made in Italy. K dnešnímu dni je nejreprezentativnějším produktem společnosti Bonaldo, který se stal ikonou po celém světě, určitě Big Table, navržený Alainem Gillesem v roce 2009. Alberto Bonaldo, generální ředitel společnosti, představuje třetí generaci rodiny a podporuje integrovaný přístup k designu, kde kombinace řemeslných tradic, inovací a kreativity představuje základní prvek rostoucího úspěchu v Itálii i v zahraničí. Na silně se rozvíjející a mezikontinentální cestě hrají zahraniční trhy stále důležitější roli.

Nábytková řešení navržená společností Bonaldo jsou požadována z Dálného východu do Spojených států, z Austrálie na Nový Zéland, z Jižní Ameriky do Afriky a dokonce i na Blízký východ. Díky stále širší nabídce produktů a mnoha materiálům a povrchovým úpravám, které jsou k dispozici pro různé kolekce, je snazší identifikovat přesný styl interiéru, aby bylo možné jej rovnoměrně používat v celém domě.

 

 

Sophistication in every space

Krásné čisté linie, dostatek světla, kvalitní materiály a designový podpis každého z produktů. Bonaldo má své vlastní designéry. Na každém kusu produktu nese jeden z nich svůj vlastní otisk. Vše je dohledatelné na jejich oficiálních stránkách. Vše dokonale promyšlené a skvěle zapadíjící do interiérů. 

FEELING THE LIGHT

Atmosféra. To je to oč tu běží. Prostory mohou být sebekrásnější, ale jakmile jsou bezduché, ničím klienta nezaujmou. Světla jsou velmi šikovným řešením, jak si s atmosférou hravě poradit. Když je osvětlení přirovnáváno k uměleckému dílu, symbióza je na světě.

A to je přesně to, co Bonaldo dokonale umí.

Videa

Bonaldo - Alain Gilles Salone Internazionale del Mobile, Milano 2019

Bonaldo - Ryosuke Fukusada Bonaldo salone 2018

Bonaldo - Fabrice Berrux Bonaldo salone 2018

Bonaldo - Alain Gilles Bonaldo salone 2018

Bonaldo - Salone Internazionale del Mobile Milano 2019

Bonaldo - Fabrice Berrux a Bonaldo Salone Internazionale del Mobile Milano 2019

Bonaldo - realizace kolekce

Katalogy

Galerie

Showroom

3D prvky