0
0

Katalogy / značky Značka: Bonaldo Zobrazit produkty

O společnosti
Transformace nápadů do skutečných projektů a vytváření kusů nábytku, které interpretují současné potřeby, bylo vždy posláním společnosti Bonaldo, jedné z nejznámějších italských značek v mezinárodním měřítku. Její kolekce jsou výrazem rafinované výroby v Itálii -stoly, židle, pohovky, postele, doplňky, osvětlení se vyrábějí výhradně v Itálii, využívají se nejmodernější technologie a kvalitní materiály, které se pečlivě vybírají a mají certifikaci o pravosti.

Tato společnost z oblasti Veneto se sídlem v Padově byla založena v roce1936jako řemeslná firma specializovaná na výrobu kovových postelí. V roce 1971 se Bonaldo poprvé zúčastnil Milánského veletrhu Salone del Mobile. V následující dekádě byly do výroby úspěšně začleněny rozkládací pohovky. Nabídka nábytku se rozšířila o křesla, židle, stoly a doplňky. Objem vývozu se rok od roku zvyšoval, což dokazuje, že Bonaldo je velice oblíbená značka po celém světě. V roce 2000 podnikla značka Bonaldo první kroky v oblasti designu a zahájila úspěšná partnerství s mezinárodními designéry.

V průběhu let se Bonaldo také rozhodlo dát šanci slibným mladým a dosud neznámým návrhářům. Kreativní přínos talentů, jako jsou Karim Rashid, Ron Arad, Bartoli Design, Massimo Iosa Ghini, Mauro Lipparini a Alain Gilles, umožnilo Bonaldo získat hlavní ocenění, jako je cena Red Dot Design Award, cena iF Design Award a Good. Cena za design. Mezi nováčky v týmu designérů Bonalda patří Fabrice Berrux a Paolo Grasselli.  Tato důležitá partnerství pod vedením Bonalda dalo život kolekcím uznávaným po celém světě. K tomu se přidává jedinečnost produkce, která je zcela umístěna v regionu Veneto a která zahrnuje pouze místní dodavatele a řemeslníky, aby zaručili vysoké standardy kvality -100% made in Italy. K dnešnímu dni je nejreprezentativnějším produktem společnosti Bonaldo, který se stal ikonou po celém světě, určitě Big Table, navržený Alainem Gillesem v roce 2009. Alberto Bonaldo, generální ředitel společnosti, představuje třetí generaci rodiny a podporuje integrovaný přístup k designu, kde kombinace řemeslných tradic, inovací a kreativity představuje základní prvek rostoucího úspěchu v Itálii i v zahraničí. Na silně se rozvíjející a mezikontinentální cestě hrají zahraniční trhy stále důležitější roli.

Nábytková řešení navržená společností Bonaldo jsou požadována z Dálného východu do Spojených států, z Austrálie na Nový Zéland, z Jižní Ameriky do Afriky a dokonce i na Blízký východ. Díky stále širší nabídce produktů a mnoha materiálům a povrchovým úpravám, které jsou k dispozici pro různé kolekce, je snazší identifikovat přesný styl interiéru, aby bylo možné jej rovnoměrně používat v celém domě.

Videa

Bonaldo - Alain Gilles Salone Internazionale del Mobile, Milano 2019

Bonaldo - Ryosuke Fukusada Bonaldo salone 2018

Bonaldo - Fabrice Berrux Bonaldo salone 2018

Bonaldo - Alain Gilles Bonaldo salone 2018

Bonaldo - Salone Internazionale del Mobile Milano 2019

Bonaldo - Fabrice Berrux a Bonaldo Salone Internazionale del Mobile Milano 2019

Bonaldo - realizace kolekce

Katalogy

Načíst další ( 0 )

Galerie

Showroom

3D prvky