Powered by Smartsupp
search
Dětské pokoje right Kuchyně right Koupelny right

Kontakt

phone icon +420 774 431 196 envelope icon obchod@italier.cz whatsapp icon Whatsapp

pin icon Showroom

O. Nedbala 2902/32A
370 05 České Budějovice
Česká republika

Po-Pá: 9:00 - 17:00

Doporučujeme si schůzku domluvit předem.

Katalogy / značky Značka: Arte Arredo Zobrazit produkty

O společnosti

V dnešním článku vám rádi představíme výjimečnou značku, která se specializuje na výrobu zámeckých rámečků a designových osvětlení - Arte Arredo. Tato značka nese nejen eleganci toskánského umění, ale také dává nám vhled do bohaté historie zpracování kovů a tvorby interiérů.

Historie této vznešené firmy sahá až do roku 1960, kdy Rino Pacini, zakladatel Arte Arredo, otevřel svou malou řemeslnou dílnu na slunných toskánských kopcích. S pečlivostí a vášní zde vytvářel zámecké rámečky na míru pro své klienty. Tato tradice se postupně rozvinula a v 90. letech vznikla značka Arte Arredo, která se stala synonymem pro kvalitu, eleganci a mistrovskou práci.

Arte Arredo vyrábí nejen zámecké rámečky pro obrazy a televize, ale také úchvatné zámecké lampy a zrcadla. Každý výrobek je pečlivě navržen a vyroben s ohledem na tradici a kvalitu. Značka nás zaujala nejen svou precizností, ale také hlubokými toskánskými kořeny a důrazem na made in Italy.

Naše značka Italier Interiors má tu čest nabízet produkty od Arte Arredo v naší široké nabídce. Dáváme vám tak možnost vtisknout svému interiéru kousek toskánského umění a historie. 

Katalogy

Galerie