MENU
translate icon d-block
CS
0
0

Jak objednat zboží

Děkujeme, že jste se rozhodli navštívit Italier. Objednat zboží u nás můžete přes e-shop, telefonicky, přes e-mail anebo na základě schůzky. První schůzka je nezávazná, bezplatná a může být sjednána přímo u Vás doma, v prostoru realizace nebo v našem studiu. Blíže se poznáme, zároveň navážeme na Vaše přání a s ním skloubíme celkový rozsah prací. První schůzka bude sloužit rovněž ke zjištění bližších informací pro zpracování detailní cenové nabídky, kterou Vám rádi vypracujeme na míru dle ceníku po uskutečnění schůzky.

Padl Vám do oka některý z našich produktů? Výborně! Napište nám nebo zavolejte o jaký produkt máte zájem a my Vám obratem zašleme vzorníky a katalogy. Z pohodlí domova si tak vyberete látku, moření či barevné provedení nábytku. Vzorníky jsou zaslány formou zápůjčky. Ve chvíli, kdy si vyberete nábytek dle Vašeho vkusu nám katalogy opět zašlete zpět na uvedenou adresu.

Pokud jste se rozhodli pro objednávku našeho zboží, probíhá platba zaplacením zálohy ve výši 70 % nebo 100 % z celkové částky.  Případný doplatek 30 % z celkové částky je splatný při převzetí zboží. Částku lze uhradit několika způsoby:
 

 Bankovní převod – za zboží zaplatíte převodem nebo vkladem prostředků na náš účet vedený u ČSOB Banky. Po zadání objednávky Vám bude zaslána zálohová faktura s částkou, kterou je potřeba uhradit. Po obdržení prostředků na účet obratem potvrdíme objednávku.

 Hotově ve studiu v Českých Budějovicích – za zboží zaplatíte v hotovosti na naší pobočce. Kontaktujte nás a domluvíme se na termínu, připravíme Vám kompletní dokumenty k platbě a zboží ihned po zaplacení zadáváme do výroby.

 Online platební kartou – za zboží zaplatíte bezpečně a nejrychleji prostřednictvím platební karty přes platební bránu ThePay. Po zadání objednávky Vám bude vyúčtována částka (70% nebo 100%) , kterou je potřeba uhradit. Po obdržení prostředků na účet obratem zašleme potvrzení o platbě a také fakturu.


Máte-li dotaz, speciální požadavek nebo si nejste jisti svou objednávkou? Zavolejte nám. Veškeré dotazy Vám zodpovíme a rekapitulaci objednávky s platebními údaji zašleme do e-mailu. Rádi vyhovíme Vašim požadavkům.
 

Váš obchodní zástupce

obchodni-zastupce

Lucie Votavová
+420 774 431 196
obchod@italier.cz