SLEVA -10% NA COKOLIV. ZADEJTE PŘI OBJEDNÁVCE KÓD SRPEN10 A SLEVA JE VAŠE! PLATÍ PRO OBJEDNÁVKY USKUTEČNĚNÉ DO 31.8.2022.

MENU
0
0

 SLEVA -10% NA COKOLIV. ZADEJTE PŘI OBJEDNÁVCE KÓD SRPEN10 A SLEVA JE VAŠE! PLATÍ PRO OBJEDNÁVKY USKUTEČNĚNÉ DO 31.8.2022.

Katalogy / značky Značka: Carpet Edition Zobrazit produkty

O společnosti

Příběh, který se promítá do budoucnosti, ale zároveň je strážcem starobylé tradice. Příběh značky Carpet Edition začíná v roce 2005 kdy začíná výroba neobyčejných a neotřelých koberců a předložek. Koberce, jejichž design dává osobitost každému interiéru. 

Díky vzácné řemeslné zručnosti a výrobním schopnostem, které dozrávaly po léta, je každý koberec Carpet Edition jedinečný a nenapodobitelný. 

Kdo se ještě podílí na designu? No přece designeři. 

Alquati+Corso - Kreativní duo tvořené designérkou Michelou Alquati a architektem Sebastianem Corsem. Oba založili své studio v Miláně a léta spolupracují na projektech interiérového designu, nábytku a současného designového nábytku, sdílejí skutečnou vášeň pro italské produkty a design. Na starost mají řadu koberců Roquebrune. Zde se mísí prvky průmyslové a řemeslné výroby, přičemž se neustále věnuje pozornost formálnímu výzkumu a také materiálům a povrchovým úpravám, které charakterizují jejich produkt v designu.

Giulia Ferraris  je italská multidisciplinární kreativistka se zvláštní přitažlivostí k řemeslům a středomořským scénářům. Evokující vyprávění a bystré oko pro smyslové vjemy jsou kořeny jejího tvůrčího procesu. 

E. Garbin and M. Boglietti - Interiérový design, produktový design, grafický design a vizuální komunikace: to vše jsou zkušenosti a vzájemně se doplňující přístupy, které se spojují a vzájemně působí a vytvářejí neobvyklé vlivy a dialogy v designu. Kolekce Bamboo Design pro Carpet Edition je inspirována úryvky z cest a ikonickými obrázky. Vyrobeny jsou z přírodních materiálů a mají stejné odstíny, jaké rádi používájí v dalších návrzích.

PLACéE je designový poklad, který experimentuje mezi uměním a designem a vytváří jedinečné kusy a série se silně expresivním charakterem. Produkty PLACéE následují kreativní proces, který se někdy pohybuje velmi instinktivně, spíše než aby šel do konkrétních kroků.

 

Katalogy

Galerie